Stolní a jiné hry

zobrazeno 2695×

Vložil(a): Estrela113, 16. 11. 2014 19.43

Mám doma tříletého chlapce. Rádi hrajeme různé stolní a deskové hry. V současné době zvládá pexeso, domino, člověče nezlob se (a další lehké figurkové hry) a ve zkrácené verzi hru Carccassonne. Nemáte tipy na nějaké veselé a poutavé hry, které bychom si mohli vyrobit doma sami? Co hrajete s dětmi? Budu ráda za každou inspiraci.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 19.00

a co domino a třeba i s vlastními obrázky

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.32

velkou knihu her, jsou tam různé hry, hází se kostkou a plní jednoduché úkoly

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.54

J8 jsem milovala ptačí svatbu. Hází se kostkou a vždycky se na každém políčku plní úkol - třeba říct vtip, zazpívat, plazit se jako červ

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 11.27

za nás Lovci pokladů

Minnie, 23. 3. 2016, 12.51

Jsem ráda za tuto diskuzi že jsem našla inspiraci

DenisaC, 16. 12. 2015, 23.56

To jsou dobré nápady

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.17

My hrajeme ještě puzzle a domino. Ještě máme hru, kde musí určit jaké zvíře a mládě k sobě patří, kde žije a co jí, tak to teď asi vede nejvíc

Nicoletta, 18. 8. 2015, 16.56

Ahoj všichni, na společenské hry si docela potrpíme, nejčastěji v rodině hrajeme Scrable, osadníci z katanu, bang!, dostihy, activity, a mnohé další. Je to teda pro starší a s nejmladším asi nejčastěji pexeso, skládáme kostky, ty také není problém vyrobit pokud máte doma aspoň nějakou dílnu. Nedávno jsme kupovali několik sad puzzle odtud www.mojedino.cz/puzzle/, máme odsud i některé dřevěné hračky a vždy jsme byly spokojeni. Ještě mě napadá, když jsem já byla menší hodně jsme hrávali takovou modifikaci piškvorek, fungovaly tak že byla plastová mřížka a do ní se seshora házeli žetony a kdo měl pět v řadě vyhrál, dlouho jsem tuto hru neviděla nevíte někdo kde sehnat ? Pokud víte co myslím teda. Děkuji

mckvak, 19. 6. 2015, 9.54

U nás doma taky vedlo pexeso - moje neteřinky mě v něm dokázaly neskutečně porazit. A mikado je super hra - stejně jako z karet postavený "záchod"

Markéta V., 13. 4. 2015, 18.49

Já teda nemám nápad na výrobu hry, ale moc se mi líbí knížkohry od Lucie Ernestové: http://www.lucieernestova.cz/.

Estrela113, 13. 4. 2015, 19.02

Děkuji za inspiraci, knihy vypadají moc dobře, jsem nadšená. Určitě je využijeme i jako dárek pro děti známých.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů