Kamínky

zobrazeno 3667×

Vložil(a): Janna, 15. 3. 2020 21.21

Před pár dny jsem narazila na Kamínky a strašně mě to zaujalo. Vůbec jsem o tom nevěděla. Tak máme na doma další program v téhle situaci 🙂 Znáte? Malujete s dětmi?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 17. 2. 2024, 5.21

My s dětmi taky malujeme kamínky, ale tak pěkné je teda nemáme . Většinou je namalujeme jednou barvou a pak na ně třeba namalujeme tečky, nebo tak . Bydlíme na vesnici, tak chodíme hledat kameny na polní cestu a tam jich je, že máme z čeho vybírat. Na malování jsem koupila akrylové barvy z https://www.vytvarne-potreby.eu/akrylove/ a máme různé barvy i odstíny, ať máme z čeho vybírat .

Tenderka, 14. 12. 2021, 8.34

je to pekna akcia, dostali sme aj my k jahodkam do zahradky, len sa po roku olupala farba a uvolnilo sa to do pody...

Minnie, 21. 3. 2020, 22.14

Slyšela jsem, fb nemám ale myšlenka hezká. Čím nejlépe malovat?

PikolikNikolik, 25. 1. 2021, 12.34

Mě se osvědčily barvy akrylové. Dobře a rychle schnou, není to takové patlání jako s temperama a nejsou tak drahé jako třeba olejové. Kupuji na aktiváčkovi ty levnější https://activacek.cz/vytvarne-potreby/malovani-a-barvy/akrylove-barvy/. Maluje se s nimi dobře a vydrží dlouho

Zdeňka S., 19. 3. 2020, 6.39

Slovani na kamínky je skvělá zábava, malovali jsme loni o prázdninách pořád, tak se do toho asi taky zase pustíme

snany, 19. 3. 2020, 0.13

Moje děti přirozeně malují na kameny vším možným:-D

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 3. 2020, 21.05

Nedávno jsem je objevila na fb,a tento týden 3 viděla venku. Až bude po karanténě budem hledat i malovat

Adrianita, 17. 3. 2020, 17.33

Taky jsem na kamínky nedávno narazila a do týdne jsem náhodou našla kamen. Manžel pak našel asi 3. Chci začít i malovat, ale zatím nemám vybavení. Dcera už nasbírala nějaké kamínky, tak zatím si zkusíme malovat jen klasickýma prstovkama pro domácí potřebu. Hodně to chytlo tchýní, ta pořád maluje. Mamce se kamínky líbí, ale prý by to zkusil taťka, ten má výtvarný talent. Když jsme byly se sestrou malé, maloval nám zeď pohádkovýma postavama a vytvářel nám různé pěkné figurky z moduritu..

Janako

Janako, 17. 3. 2020, 10.56

Pro děti dobrá zábava, mě to moc nebaví.

editak, 17. 3. 2020, 9.14

líbí se mi, znám skupinku na FB, ale nevím, kde bych hledala takové pěkné oblázky, jaké barvy, laky, a hlavně ty šikovné ruce, co by něco hezkého vytvořili...a nebo že by lenost?

Adrianita, 17. 3. 2020, 17.34

Doporučeny jsou třeba akrylové barvy nebo akrylové fixy, navrch bezbarvý lak v plechovce nebo ve spreji. Jsou i asi jiné varianty, v té skupince se můžeš kouknout, čím malovat.

Janna, 17. 3. 2020, 21.45

V Kiku maji celou sadu za par korun. Kameny, barvy... Ja jeste nezacala, zatim se na to porad chystam 🙂

Gustawka, 16. 3. 2020, 20.36

o tom slyším poprvé

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů