Ikea

zobrazeno 972×

Vložil(a): Lenča Pešková, 1. 12. 2016 12.39

Nikdy jsem nevěřila jak úžasný svět se nachází v obchodě Ikea pro děti. Byli jsme všichni jak v Jiříkově vidění😃 jeli jsme jen pro rámečky na fotky a strávili tam skoro čtyři hodiny. Aspoň tři dětský koutky na patře, z toho jeden vážně obrovský, kde se dá všechno co chcete koupit vyzkoušet. Malá tam lozila jak šílená, povídala, spokojená jak želva😃 do bunkrů, houpací sob (los). I já s chlapem jsme se tam vyřádili, fakt super. Nikdy jsem nechápala jak může někdo jet do Ikei na celodenní výlet. Jo.... tak teď už to chápu😂 mají to vážně skvěle udělaný. Dostala jsem i Škudlíka, kdo to je? Co to je?😃 Už několikrát jsem musela díky malé změnit svůj postoj k některým věcem a tohle je další. A jsem za to moc ráda😃

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 12. 4. 2017, 10.12

já do Ikey jezdím ráda pro inspiraci, děti můžeme dát dodětského koutku (já vím, takové odložení), ale když člověk pořebuje přmýšlet, tak je to super

Zlata1, 30. 12. 2016, 15.10

Když něco potřebujeme koupit do bytu tak jezdíme právě do Ikey, a jak procházíme kolem dětského zbozi a hraček tak své dvě ratolesti nikdy nemohu odtáhnout od spoustu hraček. Tak moc se jim tam líbí, že si mohou spoustu věcí vyzkoušet a rovnou hrát, že je jim tam snad líp než v dětském koutku.

Lusesita25, 2. 12. 2016, 20.00

Pred Vanocema me teda Ikea nijak nebere. Jinak sem za ni rada, plno veci na jednom miste a za par kacek.

Čertice, 2. 12. 2016, 8.31

Je výborný, že si všechno můžete vyzkoušet pohoupat se ale je fakt, že ji musíte projít celou, což je vopruz, protože člověk koupí i co nechtěl

Lipi4, 1. 12. 2016, 23.48

Dřív to byl ještě kouzelnejší svět, když na Zličíně měli dětské kino (pro ty větší děti)... jo to býval časy

Kamila Pecharová, 1. 12. 2016, 23.08

Manžel je v Ikei každou chvíli. Jezdí pracovně do Prahy, takže se tam staví téměř vždy.. (A pokaždé přiveze o 10 věcí víc než jsme měli v plánu ) Se synem jsme tam byli jednou, když byl malý cca 2 roky zpět, takže jsme dětský koutek nevyužili.. Každopádně se mi ale tenkrát líbilo zařízení kuchyně, prostoru pro kojení a přebalování

slunicko, 1. 12. 2016, 22.50

Jezdili jsme nakupovat věci do bytu. Vadí ze když jdu pro něco co je na konci musím projít celou Ikeu a to same koupil na začátku a propletam se celou nabídkou. Nemůžu hned k pokladne

Sooňaa, 1. 12. 2016, 22.42

Ja v ikee byla.nekolikrat,ale jeste ne s malou.. kupovali jsme tam veci do bytu a ja v tehu milovala ty jejich kulicky

Čertice, 2. 12. 2016, 8.28

Taky jsou mé oblíbené už si je kupuji i domů a dávám je do rajské omáčky

benca, 1. 12. 2016, 22.07

ano aj my sme radi v ikei, tiez sa malicka rada hra v tych vystavenych izbickach a v kutiku detskom, aj restika je tam dobra , lacne detske menu a daju sa zbierat kupiniky za kutik ktory je bezplatny aj za detske menu a vymiename ich za losiky a tie za nieco do domacnosti alebo hracky

Leňulka, 1. 12. 2016, 21.10

Tak to je bezva My v Ikei nikdy nebyly, všechny jsou od nás moooc daleko

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů