Deskové hry pro děti 5+

zobrazeno 1156×

Vložil(a): Cinderella, 13. 3. 2017 8.39

Jaké deskové hry máte doma a hrajete se staršími dětmi 5+ ? díky za tipy....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kubanka111

Kubanka111, 18. 9. 2023, 9.21

Ahojky jaké hry hrajete s pětiletými dětmi, můžete mi sem dát nějakou inspiraci? Hrajeme pexeso, domino, člověče nezlob se, ale rádi bychom něco nového .

gezarda, 24. 9. 2023, 11.42

Ahojky, u nás teď hodně frčí tato hra https://www.mamiee.cz/p/deskova-hra-ponozkove-priserky . Jedna hra Ti zabere tak 10 minut. Je dobrá na logické myšlení. Naše holky hodně baví a o prázdninách jsme ji s sebou brali i na dovolenou a musei ji pořád hrát.

Misacek, 11. 4. 2023, 12.21

My jsme od babi dostali hru Jízdenky, prosím! Evropa. A musím říct, že hra je skvělá. Jendoduchá na pochopení, děti baví. Staví se tam železnice a cestuje po Evropě

Laurel456, 19. 2. 2023, 18.24

Ahoj holky, chci se zeptat, zda některá znáte hru Dobble. Koukala jsem na ni a hodně mě zaujala. Ale než koupím… baví děti?

Soniiiciii, 26. 2. 2023, 19.08

No jasně, hru https://www.mall.cz/hra-dobble/adcblackfire-dobble-zoo máme moc rádi. Takže nejen děti, ale i my. Je to zábavná hra, hodně na postřeh. Ale pozor, připravte se na to, že děti vás budou porážet takže i děti budou mít ze hry radost, určitě

Alexx, 30. 3. 2021, 20.18

Ahojky Maminy, chtěla bych se zeptat... Koukala jsem na edukační hry Pipasik. Jaké s nimi máte zkušenosti? Zabaví se s nimi děti?

Misacek, 27. 10. 2020, 22.29

Maminky, znáte eshop ELLAMAX? Kupovala jste tam některá nějaké knihy? Jejich nabídka se mi líbí. I ceny + ta sleva 20%. Vánoce pořeším tam Co byste doporučily pro slečku 6 let? Děkuji moc!

Katka.p, 26. 1. 2018, 10.20

My teď hrajeme hodně hry naučné, třeba hru na vyjmenovaná slova Ypsilonii, tu teď hrajeme často. Mám totiž syna ve třetí třídě a tam se zrovna vyjmenovaná slova učí, mohu ji jen doporučit, protože co ji hrajeme, tak si Ferda krásně pamatuje kde se píše jaké písmeno. A pro dítě 5+ mohu doporučit Logorelo, to je zase na podporu správné výslovnosti slov, což je také super pro budoucí školáky. Jinak hrajeme i jiné hry, takové ty známější jako jsou dostihy a sázky, monopoly. Bohužel nejsem moc kreativní na výrobu domácích deskových her, tak maximálně nějakou bojovku venku

Cinderella

Cinderella, 27. 1. 2018, 10.55

Ypsilonii zvažuju do budoucna, na logo máme doma Rozhýbej svůj jazýček, ale dcera je líná, takže to moc nehrajeme, to Ř se nenaučí asi nikdy:-((( Monopoly Junior máme a jsou super:-)

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.40

se synovcem hrajeme dámu a mlýn, ale zatím to trochu vázne

Zdeňka S., 14. 3. 2017, 10.45

Hurá do školy máme objednáno z VP , dcera už se nemůže dočkat

snany, 13. 3. 2017, 22.31

Pexeso pro uši, karty, od Mindok Chodí pešek okolo, Brainbox v kostce ( Moje první obrázky), Knoflík a tkanička, Deskové hry pro předškoláky ( nakladatelství Edika), desková hra Hurá do školy,......

Lenourecek, 13. 3. 2017, 21.11

Člověče a Z pohádky do pohádky

Cherrynka, 14. 3. 2017, 12.25

Jéééé, Z pohádky do pohádky snad se to dá ještě někde sehnat. Měla to kámoška a já jako dítě jí záviděla

Lenourecek, 14. 3. 2017, 20.26

Moje nejmilejší hra v dětství My jí máme dodnes a stále se prodává, jen nevím, jestli je úplně stejná

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů