Co děláte s dětmi přes den?

zobrazeno 1379×

Vložil(a): jitkamety, 24. 8. 2016 11.56

Ahoj maminky,co děláte se svými dětmi přes den?my chodíme na procházky,hrajeme si s hračkama nebo se mazlíme atd..a co děláte vy? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Drahuska, 2. 2. 2022, 14.04

Ivča: Tak to je paráda ! Viděla jsem, že tam je i bazének s kulička, to dcera miluje a uvidíme, jak si poradí s tím zbývajícím https://www.monbaby.cz/domaci-detske-penove-hriste/penova-hraci-sada-a-domaci-hriste--se-suchym-bazenkem--100-ks-micku--ruzova--seda--bila--pruhledna--ruzova/

Drahuska, 21. 1. 2022, 10.28

Mně by spíš zajímalo s dětmi děláte, když je venku škaredě. Protože tady v té zimě mi kluci venku moc nevydrží, takže musím vymýšlet nějaký program doma a co vám budu povídat už mi dochází nápady

IvčaSemi, 26. 1. 2022, 13.58

Tak u našich dětí nudu neznám. Mají velký pokoj, který jsme jim maximálně vybavili, ale na až tak hračkami, ale jako spíš věcmi, které posilují tělo jako je piklerův trojúhelník a dětské pěnové hřiště. Dokážou si s tím vyhrát opravdu dlouho, buď to mají vyloženě jako prolízačku nebo jako bunkr a další, prostě co si dítě vymyslí .

Drahuska, 30. 1. 2022, 19.07

To pěnové hřiště by mě zajímalo. To máte dělané na zakázku ?

IvčaSemi, 1. 2. 2022, 12.39

Nene, narazila jsem v diskuzi na stránky MonBaby, tak jsem si to prošla a naprosto mě to zaujalo

Mygara

Mygara, 12. 11. 2017, 6.14

dělaly jsme to podobné, ale také navíc to blbé uklízení, vaření atd .-(

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.20

když je teplo, tak jsme celé dny venku, v zimě to střídáme

Minnie, 20. 11. 2016, 22.12

Hrajeme si nebo pouštím dětí oblíbené písničky na youtube a tancujeme, dřív jsme se starší hodně stavěly puzzle což se teď nedá ptž malá to bere a ožužlává. Malujeme, chodíme na hřiště, procházky, vyrábíme, koukáme na pohádky...

ZivaVoda06, 13. 9. 2016, 22.24

My máme naštěstí spoustu kamarádů.. takže od mala jsme jezdily na návštěvy, společné hřiště a tak. Já jsem si popovídala s kámoškama a malá pohrála s jejich dětmi, ideální

vivianr, 27. 8. 2016, 10.54

My děláme hodně výlety, procházky a nějaké hry, tvoření.

Zuzule, 25. 8. 2016, 22.47

Hrajeme si, foukame bublifuky, kdyz je opravdu teplo tak je balkonove koupani:-) , odpoledne jizda na odrazedle nebo "trenink" na kole s tatinkem a nebo piskoviste, o vikendech vylety, a jinak jeste cteni pohadek, vecernicek, blbnuti s tatinkem, cvicime spolu a kazda vari ve sve kuchyni a nebo spolu ve velke:-) a spousty dalsich aktivit (s kamarády, s babickou a pod) a malovani kridami venku nebo s pastelkami doma:-)

Topik2, 25. 8. 2016, 21.27

Momentálně hlavně navstevujeme les.....jinak procházky,jezdeni na kole...hřiště....různé hry a hraní s hrackami

skřítek, 25. 8. 2016, 18.08

U nás je to zatím různé, ale přestože je naše holčička ještě mrňous, hodně výletíme nebo jezdíme na chatu. Doma se snažím aby se nenudila, vymýšlím různé blbiny, děláme houpačky ze šátku na nošení, nosím jí po bytě a po zahradě kde sahá na kytičky, prohlížíme knížky. Moc se toho s 5 m. miminkem ještě dělat nedá. Ale zřejmě jí to vždycky dost utahá, protože spooooustu času prospí...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů