Zabrany

sledováno 1× zobrazeno 392×

Vložil(a): dasza, 20. 1. 2016 20.26

Ja nechapu proč většina matek shání ruzne zabrany.to je na sporak.na dvere.na skrin.schody.mezi futrama..na policky atd..copak je to takovej problem to dite naucit kam smi ci ne???? Nevim.nechapu to..nemame doma jedinou zabranu.a kvuli detem se nic neschovava...jak to mate vy?????

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 18.02

Máme zábrany na zásuvkách, pak máme na dveřích, aby neotevřel skříňku s pracím práškem atd.

Fuga, 30. 11. 2016, 17.07

my máme krytky do zásuvek a zábranu na schody

vivianr, 8. 9. 2016, 20.36

Mám kryty do zásuvek, co jsou u země. Občas něčím zatarasíme cestu, kde nejsou dveře. Koupila jsem chrániče na nábytek na rohy, protože je skříňka dost nízko a už si o to malý udělal málem monokla. U holky jsme nic tak blbě nízkého neměli, tak nebylo nic takového potřeba.

katuš, 17. 4. 2016, 0.32

Mame jen zasuvky a zabezpecene schody.pri snaze zabezpecit rohy nez jsem dolepila posledni tak mi je mrnout strhal a donesl mi je s usmevem do rukou.napomenuti?nefunguje ale co ,kdyby hodinu nevyndaval varecky tak ani neuvarim

Kama, 23. 2. 2016, 14.25

My máme jen krytky do zásuvek,a museli jsme veškerou dekoraci dát pryč z dosahu malého,protože napomínání,ani plácání nepomáhalo.Teď už je to lepší,i poslechne U našich jednou na schodech upadl,to mu byl nějak rok,a od té doby na schody nevleze.Teď bude mít 17měsíců.Takže k něčemu je to nezabezpečení dobré.A na sporák nebo dveře?To vůbec.Když se spálí nebo skřípne,aspoň se poučí

kamca80, 26. 1. 2016, 12.52

Máme akorát pojistky v zasuvce jinak nikde nic, ale rozhodne nesoudim lidí, co mají zábrany, každé dítě je jiné a člověk někdy neví co vymyslí a když by se pak něco stalo, člověk si to bude dokonce života vycitat. Ještě bych rada zabranu na schody, ale než ji poridime asi už nebude třeba

snany, 24. 1. 2016, 14.40

Razím heslo: "vše tak nějak s rozumem". Zábrana na schody pokud nejsou na schody dveře a máte v přízemí jeden velký prostor je nutností. Záslepky na zásuvky jsem měla jen v dětském pokoji. To bylo vše. Každý ať žije život dle sebe.

Kamila Pecharová, 21. 1. 2016, 23.16

Vzniká tu koukám bouřlivá diskuze . Ne, podle mě jsou zábrany fajn, pro něco se přece vyrábí.. někdo má klidné dítě, které celý den sedí, je hodné, nic moc nedělá a někdo má aktivku, který nedá ničemu pokoj i přes tisíc napomenutí.. Vzhledem k tomu, že synovi nejsou ani dva roky a brzy čeká sourozence, raději dám preventivně zabranu na sporák (např. budu vedle v místnosti kojit, přebalovat atd.) než aby na sebe tu vařící polévku vylil nebo si sáhnul do ohně na plynovém vařiči, když já nebudu na dosah k jeho opětovnému napomenutí.. Stane se to jednou a následky si ponese celý život, pokud to tedy přežije..

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 18.01

Také jsou podle mě zábrany fajn třeba na ty schody

Zuzka Čtvrtečková, 21. 1. 2016, 16.19

Zábrany nemáme nikde, jen v zásuvkách. Dneska by ho to už asi nenapadlo, ale když začínal kolem toho desátého měsíce chodit, tak konkrétně zásuvky byly jako magnet.

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 18.01

Já si jako malá strčila prst do zásuvky a pamatuji si to dodnes

lazna, 21. 1. 2016, 14.48

Při prvním jsme ty zábarny měli. Nepomáhalo to. Teď už zábrany dávat nebudu.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight