Nenáročný výlet

zobrazeno 1124×

Vložil(a): Petra Schoberová, 1. 8. 2018 6.19

Jsme teď se synem trochu omezení jak zdravotně tak financne ale chtěla bych vymyslet nějaký výlet který by se mu líbil (tři roky) nebyl by fyzicky náročný (pro něj) a moc nákladný :D asi jsem náročná nebo úplně bez fantazie ale nedaří se mi nic vymyslet :/.. Koupaliště a podobně jsou pro nás momentálně pase.. Nejlépe z Moravskoslezskeho kraje. Nějaký tip někdo prosím??? :).. Případne třeba nápad jak takovému prckovi udělat z obyčejné procházky lesem "zážitek" :D..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

danajokl, 2. 10. 2018, 15.52

Dobrý den my jezdime sem http://www.nadrybnikem.eu/ a deti zvladaji v odkazu najdete i co se da v okloli delat)

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 6.42

aco opravdu zkusit nějaký zoopark? nebo v lese naše děti bavilo sbírat cokoliv a kdo našel první, měl bod

louskacek2, 3. 8. 2018, 22.15

U nás frčí šipkovana tu chápe už i syn díky segre starší. Jinak návštěva za zvířátky treba

Žofinka

Žofinka, 3. 8. 2018, 9.09

Procházka lesem a různé hry typu bomba, házení šišek, stavení domečků pro skřítky

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 6.14

a co zkusit mu udělat cestu za pokladem, to u nás vždy zabírá a je moc oblíbené

Petra Schoberová, 2. 8. 2018, 5.31

Děkuji holky za super tipy určitě toho využijeme

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 8. 2018, 21.57

Ja v tom horku moc kluka netaham ven, ale rano jdeme na prochazku, mame tu kus od baraku kone a kravky cestou jsou kachny a na polich se zrovna sece, takze se sekneme na kombajnech a traktorech a to je pro nej nejvetsi vzrusu. K veceru ho pustim na dvur do bazenku. A obcas odpoledne jdem na zmrzku, treba jako dnes kdyz my hodinu dokola opakoval "zmzina" a pak zacal "dej konky" tak jsem korunky vzala a sli jsme, 3x si liznul a nechtel

Petra Schoberová, 2. 8. 2018, 5.24

Tak to závidím já když s malým vylezu před barák nemáme si ani kde hrát.

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 8. 2018, 7.19

U nas je treba hriste pres cele mesto a je jen pro vetsi deti, tak twm ani chodit nemuzem, no a ted se stehujeme, tak sem taky zvedava zda tam bude hriste, vim ze je pred barakem trava a kolem par stromu, jenze to je vsude na sodlisti. Bude to pro maleho asi sok, nez si zvykne

Lenourecek, 1. 8. 2018, 21.49

My jsme v tom vedru doma. Ven chodíme jen brzo ráno a večer chvilku na zahradu, aby se kluci trochu proběhli a vykoupali v bazénku

Katka

Katka, 1. 8. 2018, 16.40

Les, bazének za dům nebo bytovku. V tom vedru bych nikam daleko necestovala.

Furciferka

Furciferka, 1. 8. 2018, 20.52

Presne. My ted travi nejvic casu ve stinu pod stromem. A syn v nafukovacim bazenku.

Katka

Katka, 1. 8. 2018, 21.01

My ležíme doma pod větrákem Dnes jsme nesli z obchodu 6,5 metrové lino a moje srdce a plíce v tom vedru a kopci sotva stíhali Ani déšť nás nezchladil.

Cherrynka, 2. 8. 2018, 16.48

My máme bazének na zahradě i na terase. V tom vedru to nijak ani nejde. Syn běhá doma jen v plíce

Cherrynka, 2. 8. 2018, 16.47

My se taky držímě blízko domova. Já už zatím přestala chodit pěšky k prarodičům, jezdím tam busem, protože v tom hicu tlačit do kopce (není pořád) kočárek skoro 4km je děs

Kamila Pecharová, 1. 8. 2018, 15.11

A co kartičky (třeba ručně vyráběné, nebo se dají stáhnout a zalaminovat) s různými obrázky (každý papír jiné téma - les, park, město..) a na každé kartičce je třeba 10 obrázků, co tam můžeme najít.. (v lese houba, strom, jehličí....) (ve městě lampa, odpadkový koš, strom..) a dítě fixou zaškrtává co už našlo.. Pak hra na to kdo najde víc zvířátek cestou, pak barvy (co nejvíc zelených, žlutých věcí - strom, tráva atd)

Petra Schoberová, 2. 8. 2018, 5.25

To zní zajímavě děkuji

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů