Jaké máte zkušenosti s dětmi v letadle

zobrazeno 1304×

Vložil(a): Estrela113, 23. 1. 2015 13.01

S mými dětmi jsem letěla jen jednou, dcera měla 6 měsíců a syn 2 roky. Oba to zvládli statečně a nejvíc jsem trpěla já. Perosnál byl vstřícný, jen kolemsedící lidé neměli pro dítka moc pochopení. Jaké máte zkušenosti vy? Jak to zvládají vaše děti? A máte nějakou vtipnou historu?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 15.50

také bych neměla pro děti moc pochopení, kopání do sedačky není nic moc

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 10.47

já s nimi letěla, ale to byly mnohem větší, takže to byla pohoda

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.29

Já cestovala s bráchou do Tuniska a brácha se hrozně divil, že když byl na záchodě, že jak spláchl tak se zvednul vítr nevím co tedy viděl, já v letadle na záchodě nebyla

Zuzi, 31. 8. 2015, 22.26

Kdyz bylo synovi rok a pul, leteli jsme na vylet do Neapole...pri zpatecnim letu, kdyz se rozsvitil pokyn "pripoutat se" a letadlo zacalo pomalu sestupovat, nas capart to desne pustil do plenky...bylo to mych nejsmrdutejsich 20minut :D ...hlavne jsem se bala, aby to nebylo vsude jak se porad vrtel na kline

elis510

elis510, 27. 1. 2015, 17.41

já se synem ještě neletěla,ale v roce a půl jsem s ním jela autobusem 22hodin cesty... já byla totálně na nervy, syn je velmi aktivní,málo spavý,ale zabavila jsem ho,jak to jen šlo, a plus bylo, že jsem ještě kojila.. tak to byla taková první a poslední pomoc.ve dvou a půl letech znova cesta 22hodin k moři.. to už jsem nekojila, ale měla jsem vymyšlených hromadu nápadů,abychom to zvládli spolu,syn je pořádně upovídaný,pusu zavře,jen když spí..ale já říkám, když povídá,tak to ještě jde.. hlava mi šla sice kolem už po několika hodinách.. spal ale v noci dobře..já ne..ale já nebrečím,když nespím :DD takže jsme si nakonec užili dovolenou.letos bych chtěla zase, jedno jestli čechy nebo zahraničí..bohužel rozhoduje u mě jako samoživitelky s dluhy po ex cena... tak snad se poštěstí a něco šikovného najdem a užijem si společný čas ). mimochodem, perlička byla loni,kdy měl syn 2,5roku...kolem 3h v noci pauza,všichni vylezli zabaleni v dekách,s cigaretou,rozlámaní,můj syn vylezl a běhal po parkovišti a chtěl se honit :DDD

Estrela113, 27. 1. 2015, 19.54

Tak to jste teda opravdu šikulky, 22h v autobuse bych nevydržela ani já natož moji uličníci. Klobouk dolů! Určitě se Vám podaří najít nějakou pěknou dovolenou a s dětmi si ji užijete. Ani si nechci představit, jak bych jako matka samoživitelka ještě s dluhy po ex dovolenou utáhla I v Čechách se dá užít si super dovolenou. My jezdíme na kolech, děti v sedačkách a loni se nám to opravdu povedlo a užili jsme si vysočinu. Letos chceme jet na Šumavu. K moři se nehrneme, ale také ho jednou budu chtít dětem ukázat ale asi pojedeme autem.

veru.veru, 27. 1. 2015, 12.47

Poprvé dcerka letěla, když jí byly dva roky a to s námi. Musím říct, že tam dost zlobila, lidem se to moc nelíbilo, byla jsem na ně tehdy naštvaná. Teď už máme děti velké a tak v letadle v pohodě. Vloni s námi letělo v letadle malé dítko, taky tak kolem dvou let, zlobilo. Byla jsem naštvaná, protože mě to rušilo. Potom jsem si ale vzpomněla sama na sebe a trochu jsem se zastyděla. Prostě to člověk bere zase trochu jinak.

Estrela113, 27. 1. 2015, 19.58

Já bohužel pracovně létám celkem často, ale malé dítka potkávám zřídka a většinou jsou hodné a já po nich smutně pokukuju, že mám ty svoje lásky daleko.Pokud budou moje děti "milovat" létání jako já, tak se máme na co těšit i za pár let

Katka

Katka, 23. 1. 2015, 15.59

Nejlíp je dítěti do 3 let někde v ČR na chalupě u bazénku

Estrela113, 23. 1. 2015, 17.46

To je jasný, my jsme se jenom stěhovali ze zahraničí do ČR, tak jsme letěli. Jinak by mě ani nenapadlo tahat děti do letadla, sama to moc nemusím. Ještě dlouho plánujeme trávit dovolenou někde na chatě blízko domova, ale spousta mých známých s dětma lítá, tak mě napadlo, že by to bylo dobré téma k diskuzi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů