Cesta k moři

zobrazeno 1822×

Vložil(a): Jooky, 9. 3. 2015 13.13

Maminky jakou máte zkušenost s cestováním k moři s 3.letým dítětem. Chtěla bych s malým vyrazit k moři, ale tatínek nechce letět letadlem má strach a já se obávám dlouhé cesty autem čí autobusem. Zkoušel to někdo z vás?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Renny09, 20. 12. 2022, 10.15

Cestovali jsme letadlem a vlakem. Dceři se to moc líbilo. byly jí 3. Četl jsem zde o cestování letadlem. https://www.cestovinky.cz/clanek/letenky-do-zahranici-prudce-zdrazuji-jak-najit-nejvyhodnejsi-nabidky-na-letni-dovolenou

Lauris, 31. 10. 2019, 12.24

Ahojky, my teda jezdíme hlavně autem i když letadla bych se taky nebála, hlavně nezapomenou dobrý opalovák ať se nemusíte vracet jako my

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.20

raději bych ještě velké cestování s tak malým dítětem odložila úplně

Mygara

Mygara, 17. 8. 2017, 11.51

my jsme nebyli, právě kvůli cestě a slunci, ale záleží na nátuře dětí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.24

Já bych nejela, ale spousta lidí takto cestuje běžně

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.53

já osobně k moři s tak malým dítětem nejela, bála jsem se, že ho budu jen schovávat před sluníčkem a vůbec si to neužije

Minnie, 22. 3. 2016, 14.05

Tak u nás je to naopak, partner nechce autobusem a mě zas nedostane do letadla zatím jezdíme jen po ČR autem, až budou holky větší a budeme chtít k moři, pojedeme asi zase autem... Přítel si myslí, že mě ukecá na letadlo, ale ani omylem

Kristy Sim

Kristy Sim, 19. 11. 2015, 14.43

My jsme byli letos na Lago di Garda v Itálii s 1,5 letou dcerkou. Cesta tam byla ke konci už dost náročná, malá už plakala, pořád volala na kojení, abych ji vytáhla ze sedačky, ale kojit už ani nechtěla... Zkomplikoval se nám výjezd.. Nakonec jsme to ale zvládli a malá si tam ten týden tak neskutečně užívala, že jsme nechápali, že si opravdu tak malé dítě umí užít jiné prostředí. Cesta zpět se nám povedla lépe, vyjeli jsme k večeru, malá pokukala, pak usla, v noci nějaké kojení, probehnutí po parkovišti a pak se vzbudila doma. Užásné!

mckvak, 19. 6. 2015, 10.02

Zalezi na ditku. My jeli s dvema triletkama (neter a synove) autem do chorvatska. Terezka cestu prospala, max si hrala za jizdy s hrackama. Maly Martin byl na tom hur, pokud nspal tak fnukal a brecel. Nechtel se zabavit.

elis510

elis510, 16. 6. 2015, 9.33

tak jsme dva dny doma z dovolenky u stanu v Itálii... synovi v tu dobu 3,5let. jeli jsme z ústí nad orlicí autobusem do České Třebové, poté vlakem do Brna, poté tramvají na odjezdové místo. a pak cca17hodin na do Itálie... poprvé jsme použili kynedril..tedy syn.. nicméně, v noci stejně nespal, ale nezlobil, cestou zpět už noc krásně prospal... já ne.. nedaří se mi v dálkovém buse spát. Ale o děti opravdu není třeba mít strach.. dostatek jídla,pití,dobrot.. případně oblíbené pohádky na mobilu nebo něco ke hraní.. když by dítě bylo třeba zabavit...cesta je náročná,ale dá se to překonat s myšlenkou na celodenní dovádění v moři takže všem, které to letos čeká, přeji šťastnou cestu, pěkné počasí a krásné zážitky a čas strávený s našimi zlatíčky

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů