Zubař

zobrazeno 182×

Vložil(a): dáša, 12. 2. 2016 21.21

Jak zvládají vaše děti zubaře? Nic nechce extra spolupracovat. A popravdě já z něj mám taky hrůzu.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nikolava, 10. 11. 2016, 12.53

Byli jsme pouze jednou, ale musela jsem ho fakt pevně držet a i tak to moc nešlo, no uvidíme až půjdeme znovu

KerhartovaK, 7. 7. 2016, 23.30

Shodou okolností jsem byla dneska poprvé s dcerkou u zubaře a kdyby to šlo, zůstala by tam do konce jejich pracovni doby. Usmevava byla jak na sestřičku, tak i na pana dr.

ivka1981, 5. 3. 2016, 2.17

náš zubař nám řekl,že dítě spolupracuje až tak kolem třetího nebo čtvrtého roku. Syn pusu sám neotevřel, vždy to bylo s křikem, tak se mu podíval na zoubky jen v náručí. Ale povídal, že má silné a krásně bílé zuby, že to bude určitě v pořádku. Máme je kontrolovat hlavně my, kdyby se nám nějaký nezdál barvou, přijít a muselo by se to vyřešit. Jinak k zubaři také nějak extra ráda nechodím, vždy sednu na křeslo, otevřu pusu, zavřu oči a dělej si se mnou co chceš, jen až nevidím ty nástroje.

benca, 15. 2. 2016, 17.41

zatial sme neboli, ale mali by sme sa vybrat, i ked mala ma zubky v poriadku, ale raz nas to caka urcite

Minnie, 13. 2. 2016, 20.44

Já se bojím zubaře jak čert kříže, proto taky neváhám dojíždět 30 km k té ktrá ví že se bojím a je na mě hodná . Přítel se bojí taky. I když před dětmi to neříkáme, je s dcerou menší problém. Vždycky slibuje jak otevře pusu, a pak se zasekne a je to s pláčem. Potom vítězně seskočí ode mě že to nic nebylo nevím co jí vadí, nikdy jí nic nedělali a ještě vždy odchází s pochvalou za krásné zoubky. Potom jdeme koupit za odměnu menší hračku nebo puzzle, co si vybere.

Kolicitta, 13. 2. 2016, 18.59

Dcera (4 roky) naprosto v pohodě, ale zatím jí nic nedělala, tak pak možná bude změna. Po prohlídce si vždy může vybrat prstýnek nebo zvířátko. Chodíme každého půl roku celá rodina.

lazna, 13. 2. 2016, 14.17

Syn u zubaře to zvládá skvěle. Já se zubařů hrozně bojím. Nemám nejlepší zkušenosti. Dovnitř se synem jde manžel a pak až já.

dasza, 13. 2. 2016, 7.01

Ja z nej mam panickou hruzi..pred detma sem hrdinka.bez reci sedni.otevru pusu.pak jsou deti.bez reci.jen se strachem..pak jdou do cekarny a ja jen na dr mrknu ze si ohledne tech kazi zavolam a prijdu bez deti.aby nevideli jak se bojim a vyvadim..

dáša, 13. 2. 2016, 14.23

Jo já taky neupadám do komatu, když tam jdu se synem, ale stejně jsem nervózní a on to určitě vycítí. Já měla šílenou zubařku ve škole, no a pak ještě jeden zážitek a trauma je na světě.

Katka, 12. 2. 2016, 22.22

Zcela bez problémů asi i proto že ani já se nebojím.

dáša, 12. 2. 2016, 23.43

To bude asi tím. Asi nemáte špatnou zkušenost.

Katka, 13. 2. 2016, 8.56

Nemám, zuby se mě totiž kazí velmi málo.

louskacek2, 12. 2. 2016, 21.39

No doted do 4,5 let celkem v pohode. Ukazat zuby udelat aaa nebyl problem. Nicmene byli jsme tento tyden a popisu jak to u nas doma vypadalo:-) Zaciname se balit jsem s detmi sama manzel se k nam pripoji v ordinaci pac dojde z prace. Strojim maleho a dcera zacne pofnukavat ze ji boli zada...nevenuji tomu pozornost pac pred chvilkou skakala na balonu apod. Opet si stezuje na zada, masiruju ji je:-). K autu dosla temer polomrtva....pripoutavam ji do autosedacky opet si stezuje...rozjeli jsme se vymetam nejaky vymol na silnici.-) zaheka....uz me to zacina vrtat hlavou je to nejaka podivna intenzivni bolest:-). Do ordinace dochazime stezuje si na bricho....tak si rikam ze by nejaka rychla nemoc ze skolky....jeste stale si naivne myslim ze zada a bricho jsou opravdu bolava. Vchazime do ordinace sedam si na kreslo dcera na mne...otevri pusinku spocitame zoubky....nic....otevri pusinku pani doktorka se podiva....premlouvani no nastesti se uvolila kontrole. Vychazime z ordinace a ta podivna bolest nahle mizi.... :-) .Jsou to mrsky mrskaty ty deticky.

dáša, 12. 2. 2016, 22.02

Tak mně nepřijde divné, že by jí opravdu bylo zle a třeba to popsala i jako záda. Jelikož mně je zle od doby co se objednám, už i při telefonu jsem opocená, do dne objednání je mi zle, ráno div nezvracím a jdou na mě mdloby. Fakt špatně snášim. A jen odcházím je mi hej.

louskacek2, 12. 2. 2016, 22.42

jj byla to predzubarovska nemoc:-)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight