Fajn doktorka

zobrazeno 2160×

Vložil(a): Leňulka, 26. 4. 2018 23.40

Maminky máte také dobrou/dobrého doktora pro své děti? Myslím fajn ve všech směrech? Jako doktor i jako člověk? Normálně popovídá, v klidu vysvětlí, vyslechne, nic nenutí apod.? My měli pro dceru první doktorku prostě horor,to bylo jen tamto musíte, tamto nesmíte atd. když bylo dceři 6 měsíců už jsme šli k jiné doktorce a nemůžem si vynachválit jak v ordinaci,tak když se potkáme na ulici. Pořád usměvavá a milá atd. tak by to snad mělo být všude :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 30. 9. 2021, 23.37

Ahojte, já jsem si také relativně nedávno sháněla jednu moc fajn doktoru u nás v Hradci Králové a jestli ji teda mohu doporučit i tady, tak to tedy udělám. Odkaz na ni je zde - www.moje-doktorka.cz a kdybyste se na mne obrátily se zkušenostmi s ní, tak také budu moc ráda Dle mého je moc fajn.

Mygara

Mygara, 2. 5. 2018, 13.20

také jsem měla pro děti fajn doktorku a hlavně nenechala nic plavat a přišla všemu na kloub

Janna, 30. 4. 2018, 13.26

Já jsem s naší doktorkou maximálně spokojená. Sice budí respekt, ale je dobrá. Vyhovuje mně, že je pořád na mobilu nebo na mailu, i když nemá ordinační hodiny. Do ničeho nenutí. A k dětem se chová hezky.

Mildret, 30. 4. 2018, 12.37

Já si na doktorku nestěžuju. Je to už žena téměř v důchodovém věku, také nám nic nenutí. No zatím k ní chodíme teprve 4 měsíce tak uvidíme.

jancaan, 30. 4. 2018, 9.02

Syn má báječnou doktorku, jak po profesionální stránce, tak i lidské. Dokonce k ní chodíme na dále i po přestěhování. Jezdíme za ní přes půl města. Zatím mám obavy riskovat sice doktory pomalu za rohem, ale abychom si nepohoršili.

porsche, 28. 4. 2018, 15.08

S doktorkou moc spokojena nejsem ale v okoli je bohuzel jedina.Vse je u ni nachlazeni na lecbu paralenem a jak vyskoci teplota tak najednou atb.Deti se do tabulek nevejdou snad nikdy,malo vahy na velkou delku😊pry mam vic krmit no nevim asi jak v pernikove chaloupce zavrit do chlivku😄

nikolava, 28. 4. 2018, 14.37

My máme takovou nějakou divnou, přemýšlíme o změně. Mám pocit, že mě nikdy neposlouchá úplně, nenechá domluvit, je takový splašená

Jarka mmm, 28. 4. 2018, 8.18

Jo,docela jo. Už mě zná,tak ví,co nemá smysl se mnou probírat. Ale je fakt,že naše děti zatím klasický vůbec nenarodi, tak vlastně těžko říct .

Zuzka Čtvrtečková, 27. 4. 2018, 22.27

Mám a jsem za to ráda. První doktorku jsme vyměnili, jelikož na malém městě jiná nebyla a tak toho využívala. Z každé návštěvy jsem odcházela s brekem, jelikož první syn nesplňoval a nesplňuje tabulky. Špatně bylo vše, od kojení, po křivou hlavu a různé jiné. Hrozila nám s rovnáním v nějaké krabici, pokud nebudeme dělat to a to... Váhově nespadal, ale pokud jsem před návštěvou nakojila, už byl v tabulce. Doktorka, kterou máme nyní, mají kluci rádi a nechtějí odejít

Leňulka, 27. 4. 2018, 22.40

jj vyhrožování od dr znám také, právě od té bývalé ta vyhrožovala, že mi dcera umře na černý kašel když budu odkládat očkování, chtěla jsem odložit o 5týdnů než podle očko kalendáře, protože je dcera narozená o 5 týdnů dříve. A to ještě prý právě proto, že je nedonošená by se jí mělo naočkovat všechno co jde, co nejdříve. No prostě dr úplně mimo. Pozvala si nás očkování datum co ona vybrala bez ohledu na to co jsem chtěla já, takže jsme tam ten den prostě nešli nemohla nic šli jsme tam až když já uznala za vhodné kdy očkovat Sice jsem si vyslechla ale to mi bylo víš kde to už jsem byla rozhodnutá jít jinam

Katka

Katka, 28. 4. 2018, 11.09

Sestřenice má dceru 32 tt a očkovala poprvé az pov roce, doktorka jí problémy nedělala.

Leňulka, 28. 4. 2018, 13.12

no to ta naše stará bréca bývala nechtěla pochopit, nutila mi všechno očkování co existuje a že čím dřív tím líp. No děs. Teď máme dr v pohodě, pokud chci odložit nemá s tím problém. Dcera má 26měsíců a ještě nemá očkováno MMR a dr je v tom úplně v pohodě

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 4. 2018, 6.47

Zajimave jak se nekdo stale drzi tabulek.

Katka

Katka, 28. 4. 2018, 11.11

Naše děti se váhou do tabulek nikdy nevešly. 500 g týdně se dle tabulek nepřibírá 😉 doktorka byla v klidu a v dalším kojení mě podpořila.

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 4. 2018, 11.52

My meli ze zacatku tak 650g za tyden

Leňulka, 28. 4. 2018, 13.13

jj ze mě si dělala srandu, že nemám mléko ale smetanu

Aliisha

Aliisha, 27. 4. 2018, 22.19

Dr. jsem měnila. Nyní jsem moc spokojená. Vše vysvětlí, má zkušenosti a je příjemná k dětem

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů