Anesteziologie

zobrazeno 1510×

Vložil(a): Leňulka, 21. 9. 2018 23.42

Maminky neví některá, co se dělá při vyšetření u anesteziologa? Nemám tušení, nikdy jsem na takovém vyšetření nebyla. Dcera na to musí před operací a u pediatry jen napíšem papíry rodinné anamnézy víc nic. Tak teda nevím jestli se tam bere krev, ekg nebo co ještě. Mě tyhle vyšetření všechny dělal obvoďák před operací, tak nevím jestli je to to samé. Nedovedu si moc představit jak by tyhle vyšetření chtěli dělat u řvoucího hysterického dítěte. Díky za rady

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 3. 10. 2018, 15.37

když byl syn na operaci tak mu nebrali ani krev stačilo jen dobrozdání od pediatričky že je zdravý a anesteziolog za mnou jenom přišel to ověřit ústně

Mygara

Mygara, 26. 9. 2018, 19.01

U dětí se nedělá nic stačí jen to co napíše pediatr

Minnie, 25. 9. 2018, 16.12

Neporadím, ale držím dcerce palce.

JanaH, 24. 9. 2018, 22.22

Když jsem šla se synem na operaci (vyřezávat ječné zrno), tak pediatrička napsala zprávu s jeho aktuálním zdravotním stavem a rodinnnou anamnézou. U anesteziologa mu žádné vyšetření nedělali, byl to spíš jen pohovor, kde si doktor ověřoval údaje od pediatričky a řekl mi, jak to bude probíhat. Já jsem mu nahlásila, že chci být se synem při uspávání, tak to zapsal do zprávy.

Leňulka, 24. 9. 2018, 23.43

Tak snad to bude podobné, dcera má právě také ječné zrno co jí musí vyříznout to mě trochu uklidnilo. Pediatra bude také právě psát jen rodinnou anamnézu a víc dělat nebude

JanaH, 25. 9. 2018, 9.52

Přeji, ať to probíhá všechno dobře. Na kdy jste objednaní?

Leňulka, 25. 9. 2018, 12.05

7.listopadu

JanaH, 25. 9. 2018, 21.12

Třeba se vám do toho 7.listopadu ještě podaří to ječné zrno zahnat, aby samo zmizelo

Leňulka, 25. 9. 2018, 21.27

to těžko, je to od dubna jednou horší a něco vyteče a pak chvíli lepší ale malá boulička pořád, furt dokola od toho dubna právě proto už nás oční poslala na tu operaci, ani atb na 3týdny nezabrali

vaniilla, 24. 9. 2018, 12.34

Anesteziolog si vetsinou jen dela zapis, vaha, vyska, nemoci, u dospeleho kurak a nekurak... vysetreni jako ekg a tak se delaji kdyztak predtim.

Leňulka, 24. 9. 2018, 15.28

no právě nevím, pediatra bude psát jen rodinnou anamnézu 2dny před operací, den před operací je vyšetření u toho anesteziologa. A třeba tetě právě ten anesteziolog dělal ekg i krev, tak asi jak kde. Takže fakt netuším co po dceři budou chtít, jistě vím, že bez řevu se to neobejde

Žofinka

Žofinka, 24. 9. 2018, 11.01

U synovce to nebylo nic moc přišel se na ní jenom podívat a to bylo všechno

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 9. 2018, 21.54

Urcite se bude ptat na vahu, jake ma alergie, zdravotni potize atd pro nekoho prkotina ale on podle toho bude vedet, cim ji ma uspat

Leňulka, 24. 9. 2018, 7.59

tak v tom případě to bude rychlé váha 14kg, alergie žádné, zdrav. potíže žádné, léky žádné nebere atd. to je vyřízeno jedna dvě, kvůli tomu tam jezdit 50km se mi nezdá, tohle může napsat i pediatra

Lenička, 24. 9. 2018, 8.13

Tak to ktev budou určitě dělat. Jestli nebudeš čekat na výsledky. Je to divné asi bych zavolala jestli máš na žádance telefoní číslo.

Leňulka, 24. 9. 2018, 8.25

těžko říct, pediatra krev dělat nebude, to tam kvůli tomu volala a prý to dělat nemá. Tak nevím jestli to budou dělat sami. Teta teď byla na tom vyšetření také a brali jí krev, výsledky měla hned a dělali EKG takže jestli tohle chtějí dělat i dceři tak potěš, už to vidím v živých barvách, jen na prohlídku oka jsme jí drželi tři, co takový odběr krve, a EKG to absolutně nemaj šanci udělat když nebude v klidu

Lenička, 24. 9. 2018, 8.46

EKG asi ne u nas se dělali vytěry ale to nebylo oko.

patricia077

patricia077, 24. 9. 2018, 14.31

Mne teď překvapili že chtěli i rtg plic asi po sto letech jako předoperační možná se báli tuberkulózy

Janako

Janako, 23. 9. 2018, 8.04

Řekla bych, že ho může zajímat anamneza kvůli operaci plus výsledky predoperacniho.

Aliisha

Aliisha, 22. 9. 2018, 21.47

Váha a stav pacienta. Možná ještě změří tlak. Nejsem ale doktor, tak jen odhaduji.

louskacek2, 22. 9. 2018, 21.12

Pohovor o stavu pacienta a dohodnete se na způsobu zvolené anestezie. Myslím že už me vůbec nevysetroval...možná měřil tlak maximálně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů