Zavináč

zobrazeno 3893×

Vložil(a): Cherrynka, 9. 1. 2019 17.41

Ahoj, zajímal by mě váš názor na zavináče pro dítě, kterému jsou dva roky. Dáváte nebo ne? Synovi ho dávám cca 2-3x měsíčně a podle mamky a babičky e to moc, že je to prý na něj kyselina. Ségra zase říká, že je to dobrý a taky dává zavináče. Podle mě je to ok, vždyť to zelí s cibulí je super na střevní mikroflóru a ryba je zdravá. Nebo ta kyselost nějak moc vadí?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 19. 11. 2019, 20.38

Ka osobne to nejim, takze to mala jeste neochutnala

WeruskaSK

WeruskaSK, 14. 1. 2019, 20.33

zlozenie zavinacov - pultovy predaj v Tescu - MNAMKA Lahôdkové zavináče Popis produktu Výrobok z marinovaných rýb v sladkokyslom náleve, obsahuje sladidlo. Lahôdkársky výrobok. Zloženie <b>Marinované <b><b>sleďové</b></b> filety</b> 49%, Zelenina v rôznom pomere 37% (kapusta, cibuľa, uhorka, mrkva), Nálev (pitná voda, kvasný ocot liehový, jedlá soľ, koreniny, sladidlo sukralóza), Kyselina octová, Jedlá soľ, Konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), Stužovadlo chlorid vápenatý, Antioxidanty disiričitan draselný, kyselina citrónová Alergény sú v zložení zvýraznené veľkým písmom. Obsahuje : Ryby

WeruskaSK

WeruskaSK, 12. 1. 2019, 20.56

ak je zeli kupovane tak nema v sebe nic zdrave okrem vlakniny, ak xces zeli kvoli probiotikam tak si naloz sama doma, kupovane musi prejst pasterizaciou takze vsetko to dobre sa v tom zabije

Cherrynka, 20. 1. 2019, 18.24

Zelí děláme doma normálně, ě spíš zajímalo to v těch zavináčích

Fuga

Fuga, 12. 1. 2019, 18.25

až na ty udržovadla a stabilizátory je to dobré, tak proč ne

editak, 12. 1. 2019, 8.11

já je nekupuju....ale když mu chutnají, proč ne

Cherrynka, 12. 1. 2019, 14.52

Myslím, že to není nic hrozného

Ketris

Ketris, 11. 1. 2019, 22.23

Kdyz mu chutna, tak proc ne.. ale misto zacinace muzes davat i jen to kysele zeli

Cherrynka, 12. 1. 2019, 14.52

To taky jí,a le sní to jen se strouhaným jablkem

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 11. 1. 2019, 21.47

Zavináče si koupíme maximálně 2x do roka. Tchán je rybář a dělá domácí rybí salát, karbanátky v nálevu a různé takovéhle dobroty a tak si to moc nekupujeme, protože s domácím se to nedá srovnat. Pokud to dítě chce tak asi proč ne. Osobně se mi to jednou za 14 dní zdá dost, ale to je na vás.

Cherrynka, 12. 1. 2019, 14.53

Taky máme doma rybáře a taky máme zásobu ryb akorát kapra ne, to mi absolutně nechutná. Štíika je dobrá

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 13. 1. 2019, 20.37

Já taky kapra nemusím, stačí mi na Vánoce. Tchán je navíc rád udí a to vůbec nemůžu Ale ty jeho pochoutky mám ráda.

jancaan, 11. 1. 2019, 18.39

Zavináče sama nejím, tak synovi je nedávám. Pokud mu to chutná, tak občas mu dát zavináče nevidím problém.

Cherrynka, 11. 1. 2019, 19.22

Právě syn je miluje a jsem ráda, že to jí. Jen jsme chtěla znát názor ostatních, když u nás se to pře

Leňulka, 11. 1. 2019, 8.30

Ty vůbec nekupujeme,takže těžko říct. Pokud mu to chutná tak proč občas nedat. Naší holce různé chutě nevadí, kyselé či ostré sní kde co, zase nechce sladké, jeden čas s velkou oblibou jedla cibuli jako jablko a jak jí šmakovalo

Cherrynka, 11. 1. 2019, 19.23

Já jím tak cibuli i dnes nevím, možná díky tomu mám i tak silnou imunitu dělám z ní i šťávu s medem jako sirup

Minnie, 10. 1. 2019, 22.44

My je moc nekupujem, já to nejím vůbec, chlap občas. Když už to doma je a děti chtějí, tak dostanou v tom problém nevidím. Déti nejsou hloupé a dobrovolně se neotráví naše zas třeba už jedly tatarák, chilli omáčku atd.

Cherrynka, 11. 1. 2019, 19.24

mě se na tom líbí to, že tam nejsou kosti on má rád i makrelu,ale mám strach, že někde kůstku přehlédnu, tak ji jím jen o samotě

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů