Z postýlky do vlastní postele

zobrazeno 744×

Vložil(a): katuš, 25. 8. 2016 19.59

V jakém věku jste odstavili postýlky a pořídili ratolesti vlastní postel???a kdy pokojik??

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esternovakova1970, 22. 7. 2023, 14.53

My teda raději pořídlili jakmile malej rostl ještě https://www.luceda.cz/pupyhou-zabrany/ zábrany odtud. To byl dobrý nápad protože tím jak máme hodně věcí na schodech, tak se nám to všechno sbíhalo a my se báli že by se malej mohl skutálet ze schodů a to by teda na chirurgii ani my ani doktoři neměli radost.

Mygara

Mygara, 12. 11. 2017, 6.10

vlastně skoro až ve 3 letech, předtím spaly s námi

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.22

my to měli dohromady, asi ve 2 letech

Minnie, 20. 11. 2016, 22.17

Holky mají svůj pokojík ale spíme všichni v ložnici aby měly víc místa na hraní, máme malý byt. Až se odstěhujem do většího, koupíme patrovou postel plánujeme se skluzavkou. Starší dcera spala s námi, do své postele (ale ve stejné místnosti) šla ve 3 letech a 3 měsících to jsem byla těhotnà, už mi rostlo bříško a měla jsem strach aby mě do něj nekopla. Koupila jsme povlečení se Šípkovou Růženkou, s oblíbeným Krtečkem a byla šťastná . Ale i dnes ve skoro 5 letech stejně občas v noci přijde k nám. Tak pak spíme na posteli všichni. Mladší spí s námi a mimimálně dokud bude kojená, tak bude u nás.

Nina, 9. 10. 2016, 20.11

Syn dostal pokojicek v 8 měsících i s postýlkou,trd mu je 20 měsíců a vrátil se k nám do ložnice. Začalo to tim že jsem byla v porodnici s dcerkou a pak noční děsy. Malá krásně spinka pomalu celou noc a syn se nam 3x za noc probudí s křikem . Tak zas začínáme na novo, dala jsem jeho malou postýlku ale už bez bočnice (tu rostoucí postýlku jsem nechala v pokojíčku) do ložnice. A pak jak se to zklidní, tak zas budem stěhovat . Jinak po obědě spinka normálně ve svém v pokojíčku a nic se neděje.

daniela prochazkova, 3. 10. 2016, 17.24

Starší dcerku jsme prestehovaly,kdyz ji byly dva roky a dcerka měsíce. S mladší to uděláme úplně stejně. Příští léto bude stěhování děti děti jednoho pokoje do druhého.

Zuzi, 15. 9. 2016, 21.45

...nejdřív jsme bydleli v malém bytě, takže jsme spali v jedné místnosti, pokojík mají kluci až nyní a stejně oba stále lezou k nám do postele, jinak postýlku má ten mladší (v dubnu budou 3), ale má jen jednu bočnici, takže je to vlastně malá postýlka ...teď plánujeme palandu, ovšem jelikož je starší je náměsíční a řešíme noční děsy, zatím to neřešíme...chvilku jsme i zvažovali koupit větší postel do ložnice

Kamila Pecharová, 26. 8. 2016, 23.58

Prvního syna jsme přestěhovali do pokojíčku v 10 měsících (je hned vedle ložnice, slyším i jak funí ), přišlo mi, že se rušíme navzájem, tak proto. Vlastní velkou postel bez mříží dostal k minulým vánocům, když mu byl rok a třičtvrtě. Mladší syn, kterému je půl roku je zatím s námi v ložnici ve své postýlce, ale už se těším, až budou spát bráškové pospolu v pokoji

dasza, 26. 8. 2016, 6.27

Postylku nikdy nemeli...vl.pokoj v 23ti m i se svou velkou posteli..spi tam kdy chteji.vetsinou 1-2x za mesic.jinak spi sembou

klarike1

klarike1, 25. 8. 2016, 23.13

Pokojík dostala dcerka letos, v dubnu ji byly 2 roky. Já jsem ho samozřejmě chtěla pro ni ještě před porodem, ale nebylo v mých silách přimět manžela, aby si přestěhoval pracovnu...letos se povedlo, pokojík je dva týdny hotov a shodou okolností zrovna dneska spí dcerka poprvé v nové posteli, ve které doteď spali jen plyšáci...tak uvidíme, jak se vyhajá...možná ji máme od zítřka zase zpátky v ložnici

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů