Večeře

zobrazeno 520×

Vložil(a): Petra Schoberová, 24. 9. 2016 6.47

Už nějakou dobu přemýšlím jestli tomu našemu špuntikovi nedat už normalni večeři, zatím pořad papka kaše (16měsícu) jak to máte nebo měly jste vy? :)někdy mi pripadá by mi rikal že už to nechce z toho zase baští jak drak..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 30. 5. 2022, 19.45

No musím říct že já jsem se teda u vaření naučila hodně velkému zvládání stresu. Když má totiž přijít navštěva, tak jsem schopna ještě třeba hodinu předem začít vařit a všechno stihnout na minutu přesně. Samozřejmě to jde ruku v ruce s tím jak moc času trávíme učením se toho vaření. Hodně mně pomáhají tutoriály na youtube.

esternovakova1970, 31. 5. 2022, 11.28

Během karantény jsem se také naučila koukat na videa na Youtube. To je teda věc, to vám povím. Nic mě nebaví tolik jako právě sledování někoho jak vaří. Dříve jsem se smála třeba tomu, jak se dítě dívá na to jak někdo hraje počítačové hry a o několik let později jsem se přistihla u toho sledování vaření.

naseivanka, 31. 5. 2022, 11.29

No když teda vidím ta některá videa na Youtube tak si říkám jak to asi udělám u mě doma. Nemáme s manželem tolik peněz abychom si koupili třeba titanové nádobí někde z ciziny. Jsme rádi, když si čas od času z https://www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi pořídíme titanové hrnce. Rozhodně bychom neměli na ruční výrobu.

esternovakova1970, 31. 5. 2022, 11.30

To tě naprosto chápu. Také máme někdy málo vybavení na plno pokrmů, které bychom si rádi samostatně v Čechách vyzkoušeli. Se surovinami by asi nebyl v Praze nebo Brně problém, ale kdo má tak vybavenou kuchyni aby zvládl takové skvosty že?

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.09

zkusit chlebík se sýrem už můžeš, ale kaše není špatná, já ji dávala ráda z důvodu, že je to další mléko

Fuga

Fuga, 9. 1. 2017, 5.02

já dávala docela dlouho kaši, aby měl dávku mléka. u druhého se uvidí, ale zatím je kašový. Ale napadá mě místo toho jen pečivo s něčím

Fuga

Fuga, 9. 1. 2017, 5.02

já dávala docela dlouho kaši, aby měl dávku mléka. u druhého se uvidí, ale zatím je kašový. Ale napadá mě místo toho jen pečivo s něčím

Minnie, 6. 12. 2016, 13.10

Naše má 16 měsíců teď a střídám jí to. Někdy má kaši, někdy polévku, někdy rohlík s lučinou...

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 13.58

my už frčíme bez kaše sem tam ma puding nebo krupici

nikolava, 30. 9. 2016, 11.20

Malej má skoro 14m.. Někdy má na večeři kaši, někdy to co se dělá na oběd

AllaŠvecová, 29. 9. 2016, 8.53

Mala 14m jede večer na mlicku,ale když papam ja tak si zobne. Jinak na vánoční veceri to vidim na bramb.kaši a kuřecí masicko

Zuzka Čtvrtečková, 28. 9. 2016, 0.07

Tou dobou už jedl s námi

Mahdalka, 26. 9. 2016, 13.27

Když bylo synovi na vánoce 14 měs.tak jedl ke štědrovečerní večeři br.kaši s kuřecím řízkem a ještě jsem pro něj měla rybí filé.Bramborový alát mu nejede ani dnes,takže na štědrý večer mu ai opět udělám kaši

Petra Schoberová, 26. 9. 2016, 13.30

letos to u nás bude asi stejne loni měl bramborovou kasi a jen uvarene kureci masenko, letos to bude asi taky rizek

klarike1

klarike1, 25. 9. 2016, 21.58

Dcerce jsou 2,5 a večer jí pořád stačí jogurtové mléko nebo něco tvarohového a mléko před spaním, nic víc ani nevyžaduje. Přes den jí s námi. Také má dny, kdy jí málo a kdy má takovou žravku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů