Syn odmítá tátu

zobrazeno 2813×

Vložil(a): Mahdalka, 24. 4. 2016 13.16

Maminky,můj 2,5 letý syn často odmítá tátu,všechno chce dělat jen s maminkou,nikam s tátou nechce jít.....Myslíte že se může jednat o separační úzkost?Když jsou doma jen spolu oni dva,tak to jde,ale jakmile jsem doma i já,syn tátu odmítá,často ho posílá pryč nebo mu říká,ať jde do práce apod.Může to být způsobené tím,že spolu spíme ve velké posteli,tatínek v obýváku,protože bychom se nevešli?Měli jsto to některá podobně a kdy z toho syn vyroste?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 29. 12. 2017, 6.28

přejde to, je to tím, že nejvíce času tráví s vámi .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 17.04

Syn to občas také má, prostě si chce užít maaminku a ono ho to přejde

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 7.12

není to tím, že vidí tatínka málo. Náš syn takto reagoval na dědu. Venku s ním byl v pohodě, ale jak přišli domů, tak k němu nechtěl. a vyrostl z toho

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 17.05

Můj manžel je s námi doma a on stejně chce některé věci jen se mnou

Mahdalka, 27. 4. 2016, 13.05

Děkuji za názory.My máme malý byt a postel jen 140 cm,tak se tam tři nevejdeme,proto spí tatínek v obýváku a navíc chrápe a mě to vadí.Jinak tohle u nás začalo už taky někdy kolem toho 15-18 měs.malýho to chvíli drželo a pak přestal a teď s tím zase vyrukoval.Já bych si mohla krrásně o víkendu přispat,ale to nepřipadá v úvahu,malej za mnou pořád chodí a tahá mě z postele,když nevstanu začne brečet že chce abych si s ním šla lehnout vedle a koukala s ním na pohádky.O víkendech je spolu statínkem posílám na hřiště,ale malej nechce jít,řve a ztropí scénu že chce maminku,už mě to trochu unavuje.Včera večer řek malej tátovi,ať jde do práce,přitom z ní sotva přišel

katuš, 25. 4. 2016, 13.25

Nam je 15.mesicu a resime totez.jako tata u nas funguje vice deda.malej k tatovi ani nepachne a ten je z toho hotovi.je pravda ze s nama nespi ale uz to resim.partera nutim travit s nim vice casu.kdyz jsou spolu tak se klidim do jine mistnosti po spockach.nesmim se tam ani mihnoit jinak je rev a chce mamu.kdyz jsou jen oni dva tak dovadi a pekne si hrajou a tudle dokonce dostat tatka pusinku a malej konecne rekl tata a tata z toho byl nameko

Minnie, 25. 4. 2016, 11.07

Je to normální. My jsme teda spali všichni na velkém letišti, ale přesně v těch 2,5 letech začala partnera odmítat. Chtěla třeba na hřiště, já musela vařit tak taťka že s ní půjde a řekla že bez maminky nepůjde že radši bude doma. Nebo ji vzal na zmrzlinu a po pěti minutách jsem slyšela jak jdou s řevem zpátky. A to si ji bral sám do kočárku odmala, pracoval do 14 hodin, doma si s ním hrála, všechno v pohodě a pak najednou měla tohle období. Po pár týdnech to samo přešlo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 17.05

Tak to já naštěstí syna hodím do kočáru a on nevidí kdo ho veze a pak už to nřeší.

Katka

Katka, 24. 4. 2016, 19.20

.

Katka

Katka, 24. 4. 2016, 19.08

Mě to teda úplně normální nepřipadá, ale pokud otce nevidí často (chodí třeba z práce až ve večerních hodinách), tak ho pak může brát jako cizí osobu. 2,5 roku je na separační úzkost pozdě, ta začíná okolo 8. měsíce. Myslím, že by se měl tatínek začít víc zapojovat (napřed ve vaší přítomnosti), aby si na něj syn zvykl. Naše děti vyhlížely každé odpoledne manžela od jejich jednoho roku a s rachotem klíče v zámku vykřikovaly ta-ta, ta-ta a běžely mu do náruče. Možná i to, že spíte odděleně může na syna působit, že k vám tatínek nepatří. 2,5 roku - to je čas akorát na vlastní pokojík ;o)

benca, 24. 4. 2016, 17.41

to neviem, u nas chce obidvoch

dáša, 24. 4. 2016, 17.39

Syn tohle dělá u babičky, ta je z toho na mrtvici...

Katka

Katka, 24. 4. 2016, 19.20

Tak jestli vidí babičku jednou za půl roku, tak se mu nedivím ;o)

dáša, 24. 4. 2016, 19.28

Ne babička je tchýně, která bydlí bohužel v domě. Syn jí vidí prakticky denně..

Katka

Katka, 24. 4. 2016, 21.31

Tak to je zvláštní, nebo má syn nějaké nadpřirozené schopnosti a vidí, co ostatní ne ) A jak vy vycházíte s tchýní?

dáša, 24. 4. 2016, 21.57

Ale on jí má rád, rád tam chodí, ale na určité věci chce jen mě a s tím má ona problém a nemůže to překousnout.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů