Spaní a lampička

zobrazeno 1589×

Vložil(a): Lenka a Terezka :), 13. 10. 2016 7.56

Ahojte maminky, potřebuju poradit. Sháním nějakou lampičku/svítidlo, aby např. svítilo nějakou určitou dobu a pak samo zhaslo. Nemáte nějaký tip? Jedná se o to, že mi dcerka z ničeho nic začla špatně spinkat a usne pouze u lampičky. Ale stane se, že i já s ní usnu, proto potřebuji nějakou lampičku, která po určité době sama zhasne..Děkuji moc za tipy :)..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 15.35

tak hodiny do zásuvky, to by mě nenapadlo

Saeva, 6. 2. 2017, 20.44

Nám pomáhalo jen toto světýlko do zásuvky. Používali jsme ho několik měsíců po tom, co se dcerka narodila (pro můj klid, abych se na ní mohla kdykoliv podívat a nemusela řešit rozsvěcení/zhasínání) a pak asi od jejích dvou let, kdy jí začala tma vadit. Vzhledem k tomu, že svítí jen trochu a má příkon jen 1 watt, nevadí mi, když zůstane občas svítit přes noc...

Fuga

Fuga, 12. 1. 2017, 14.03

nějaké hračky svítí 45 minut, viděla jsem reklamu, ale teď si nevzpomenu, co to bylo

Lenka a Terezka :), 1. 11. 2016, 8.53

Tři týdny za námi a dcerce už tma opět nevadí ..jednou tak a pak tak..Ale raději ty hodiny do zásuvky koupím, člověk nikdy neví .

Rulficka48

Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.48

My máme takovou malou svítící kytičku ..

slunicko, 16. 10. 2016, 21.38

Do zasuvky casovy spinac

Zuzka Čtvrtečková, 16. 10. 2016, 21.05

Máme z KIKu lampičku bubáka. Je to malé led světýlko a necháváme mu ho celou noc. A stálo 25,- jinak máme pejska, ten je taky parádní. Jednoho jsme koupili a jednoho máme za pampelišky

Lenka a Terezka :), 15. 10. 2016, 12.58

Dám ji nynat, nechám rozsvícenou lampičku a čekám až usne..po nějaké době spinká..ještě vždy chvíli počkám a pak ji zhasnu. Ale jak se budí v noci na mlíčko, tak se občas stane, že ji nakrmím a jak čekám až usne, tak usnu taky ...a pak se stále svítí dokud se neprobudím a nebo se dcerka opět neprobudí na mlíčko..Asi to vyřeším těmi hodinami do zásuvky a nebo se mi líbila kytička, o které zde píše : klarike1, ta by byla krásná i pak do dětského pokojíčku .

Topik2, 14. 10. 2016, 5.43

Koupila jsem zde za pampelišky Kačenku....nevypíná se sama ale nevadi nám to

Kamila Pecharová, 13. 10. 2016, 21.18

Dostali jsme a zase prodali Sovu od Lindam které mělo funkci po 20min. zhasnout.. Prodali jsme jej ale ještě v originálním obalu, nejsem pro to, aby si děti zvykly na usínání za světla..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů