Opět vybíráme dětský dort...

zobrazeno 2095×

Vložil(a): Christie, 22. 5. 2015 15.26

Maminky, také každoročně s pečlivostí sobě vlastní vybíráte motiv na dětský dort k narozeninám prcka? Já ano. Tak moc chci dceři udělat radost, že výběr motivu je v rodině vždycky stěžejní. Musím se přiznat, že k prvním narozeninám jsme nechali dort v podobě oslíka Ijáčka upéct na zakázku, ale v loňském roce naše šikovná teta a babička každá upekla svůj hódně povedený dort, oba opravdu vymazlené a pečené s láskou. Jeden měl motiv Minnie, druhý motiv slonů s vláčkem. A musím říct, že ty domácí byly nejen vzhledově top, ale i co do těsta a náplně dokonalé! Podělte se a dejte tip, jaký dort jste letos vybrala (motiv, náplň atd.), popřípadě upekla vy? Máte i nějaký osvědčený vlastní recept? Sem s ním, těším se na vaši inspiraci a i fotky!

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 13.47

ten dort je super, já nechala dceři dort k narozkám dělat a moc spokojená jsem nebyla

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 14.02

to máte štěstí na šikovnou tetu já vždy něco vyvedu, snažím se, ale této kvality nedosáhnu .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.59

Já chci letos udělat ovečku, syn je hrozně miluje

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 10.54

tedy ,to je krása. U nás syn naštěstí vyžaduje dort s ovocem přelitým želé

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.59

Tak to se nedivím, to je moc dobrý dort

Minnie, 6. 4. 2016, 9.07

U nás se taky pečlivě vybírá už dva měsíce dopředu a je to pro nás důležité . K prvním narozeninám měla dcera kulatý dost slepený pouze pudinkem, potažený mandlovkou a na tom vytvořený Večerníček. Tou dobou už ji totiž znělks večerníčku bavila, jak to zaslechla, poskakovala jak na pérkách a jakou měla radost . Ke druhým měla postavu Krtečka, ke třetím kulatý s myškou Minnie, ke čtvrtým si vybrala sluníčko. U mladší dcery to budeme brzo řešit poprvé

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.35

Vyrábíme, první rok jsem dělala krtkův dort s banány a druhý rok jsem si objednala jedlý papír s obrázkem oblíbených Cars 2 a jménem. Dort jsem děla čokoládový, ohraničený ozdobnými tyčinkami a lentilkami a pro druhou oslavu s druhou půlkou rodiny stejný obrázek a ovocný dort s lentilkami.

jitka46

jitka46, 14. 9. 2015, 23.02

hlavní je čokoláda

hellova, 18. 6. 2015, 22.26

Spiderman )

JanaH, 22. 5. 2015, 22.42

My dorty taky nijak zvlášť neřešíme. Když měl starší rok, dělala jsem dort sama - piškotový ozdobený kolečky banánů. Ke druhým narozeninám jsem si nechala udělat dort s traktůrkem od sousedky, byl výborný i krásný. Dort Honzíka příliš nezajímal, z traktůrku byl nadšený, jen nedokázal pochopit, že to je k jídlu a ne na hraní Letos to ještě vymyšlené nemáme, jestli dort jeden nebo dva, a jaké. Kluci jsou totiž oba v září, oslavu budou mít společně.

Katka

Katka, 22. 5. 2015, 15.54

Tak my to tolik neprožíváme, děti jsou rády, že je dort a obrázek neřeší. Stejně se to hned sní ;o)

Christie

Christie, 22. 5. 2015, 16.00

No vidíte, já mám z motivu vždycky takovou radost (možná víc než dcera ), že se jej pak bojíme naříznout....Ale jakmile se tak stane, tak většinou zmizí okamžitě

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů