Odkud se bere maso? :)

zobrazeno 629×

Vložil(a): Anna K., 24. 7. 2016 7.00

Maminky nedávno jsme s kamarádkou vedly rozhovor jak dítěti vysvetlit, odkud se bere maso a že jíst roztomileho králička není vlastně nic špatného. Zajmaly by nás Vaše názory :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 1. 12. 2017, 14.01

a to se jim má lhát? nesmíme samo začít slovy tohoto roztomilého králíčka si upečeme je asi blbé .-))

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 19.53

já jsem to tomu staršímu synovi vysvětlovala a nechalo ho to úplně klidným... Já bych řekla, že dětem nejdříve nedochází, že smrtí vlastně život končí.

Minnie, 16. 9. 2016, 11.12

Dcera to zatím neřeší... Ví že jí kuřecí, hovězí, atd a ví z jakých je to zvířat ale buď to bere tak jak to je, nebo ji ještě nenapadlo že se musí zvíře zabít. Ale nedávno měla období že kdykoliv viděla prase (živé, namalované, hračku...jakékoliv...) křičela ,,Mňam, vepřové!"

Zuzka Čtvrtečková, 26. 7. 2016, 22.59

Tak nějak postupně na to přichází sám. Když T-Rex sežere Triceratopse, tak to taky bere jako koloběh života

veru.veru, 25. 7. 2016, 19.11

Naštěstí to moje děti pochopily samotné, nevím, jak bych jim tohle vysvětlila, ještě, že se nezeptaly, úplně Vás chápu, taky bych nevěděla.

jitkamety

jitkamety, 25. 7. 2016, 14.49

Já bych to vysvětlila popravdě,tak jak to je...

dáša, 25. 7. 2016, 9.42

Maso se bere tam odkud se bere. Nelžu dítěti.

Kamila Pecharová, 24. 7. 2016, 21.52

Nedávno jsem o tom taky přemýšlela.. Je fakt, že v dětství jsem z toho taky neměla žádné "trauma", na vesnici je to takové přirozenější.. Nyní bydlíme ve městě a syn (2,5 roku) nedávno viděl celé prase opékat nad ohněm.. Zarazila jsem se a čekala co on na to.. Řekl jen " prasátko, ohýnek" a dobrý.. ale přijde mi zvláštní mu říkat že máme k obědu rybu, králíka apod., ale jak říkám.. Děti to berou tak jak to je a neřeší nic do hloubky..

Adrianita, 24. 7. 2016, 20.50

Naše malá, když vidí třeba na obrázku rybičku nebo kuřátko ve vajíčku, říká mňam, mňam. Až bude starší, určitě jí řeknu, jak je to doopravdy.

benca, 24. 7. 2016, 20.47

nasa mala nechce jest maso, neviem preco

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů