Odebrání plen

zobrazeno 1238×

Vložil(a): Kama, 25. 2. 2016 12.15

Ahoj maminky,je tady některá,co její dítě kolem roku a půl bylo už přes den bez plen,a samo si řeklo,že chce na nočník?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 19.42

to je pro mě fantazie .-), začaly až okolo 2 let

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.22

Syn syn v roce a půl začal říkat, ale jen ráno, pak onemocněl a teď už nočník zase ignoruje

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 14.21

tak to mi jsme byli pozadu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.22

tak každé dítě je jiné, nemá cenu se porovnávat

katuš, 17. 4. 2016, 13.33

Nocnikujeme uz asi od 10.mesice.pomalu kazdou hodinku jsem posazovala.kdyz se vycural oba jsme vesele tleskali.je to brzo ale na prvni seznameni dobre.ted je nam 15.mesicu a kdyz se mu chce curat vezme novnik a utika s nim za mnou pacneni moc ukecany a rict si neumi.kakani mame vypocitany ve stejnou dobu( po odpolednim hajani a svacine a je to venku ).posledni dobou kdyz se mu chce na malou pozouruji ze se zacne tahat za plenu.pleny chci totalne odstranit v lete.kdy bude moct venku behat nahej

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.23

tak v 10 měsících by se mi na to syn vyprdnul

culinda, 11. 4. 2016, 13.46

My jsme dceri dali nocnik (mimojine ) k 1.narozeninam a myslim ze hned prni den posazovani se vycurala. Okamzite jsme rozproudily jasot a gratulace a pak to slo raz dva nez pochopila, co se od ni chce a vesele chodila na nocnik, az go asi po 3 mesicich vypadalo, ze bude doma bez plinky, vcas hlasila a malokdy se stalo, ze jsme nestihly. Pak se ale neco zlomilo a zacala posazovani na nocnik nesnaset a kricet, takze moje prvotni radost ustoupila tak jsme ji dali nocnikovou pauzu a ted (18m) chodi vesele na nocnik, kakani si vetsinou rekne a curani prubezne zkousime. Obcas se holt pocura ale to asi jinak nejde myslim ze letem by mohly plinky definitivne skoncit az bude behat nahata tak to snad docvakne vsechno

Lucianna, 19. 3. 2016, 20.47

Mala se naucila pred jejim 2.rokem. Rika EE a sama si sedne na nocnik. Sikulka.

Lucianna, 19. 3. 2016, 20.43

Mala se naucila sama pred jejim 2 rokem. Rika EE a sedne si na nocnik Sikulka,sama od sebe.

Lucianna, 19. 3. 2016, 20.43

Mala se naucila sama pred jejim 2 rokem. Rika EE a sedne si na nocnik Sikulka,sama od sebe.

KaterinaBb, 11. 3. 2016, 13.47

Náš malej se to naučil až nedávno. Je mu 2,5roku. Natvrdo sem se rozhodla nedávat pleny ale slipy a nechávala ho počůrat, pak sem mu vysvětlila, že to nesmí a musí na nočníček. Během tří dnů se naučil chodit sám a teď už chodí i na záchod. Na to, že ještě v lednu měl pleny je vážně šikovný

Iris, 6. 3. 2016, 6.21

je to asi individuální, kdy do toho dítě doroste. Naše nechtěla sedět na nočníku a to jsme jí koupila i hrací, až ve dvou letech jsem ji sebrala plenky, 2 dny se počůravala a pak začala na záchod a nepotřebovala plenku ani na noc. Motivace na záchod byla, že po každém čůrání, kakání si mohla dát razítko na přilepený papír vedle záchodu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů