Nevadí mu mokrost

zobrazeno 771×

Vložil(a): Kama, 17. 6. 2016 19.50

Maminky,máte některá zkušenost s tím,když skoro dvouleťákovi nevadí protečení plen?Syn i když je celý promočený,tak mu to nevadí,na nočníku ani záchodě sedět nechce.Chtěla jsem ho od plen odnaučit jako dceru-že mu je seberu,párkrát se počůrá,a začne si říkat.Jenže jak to mám vyřešit,když mu to mokré vůbec nevadí?Synovi budou dva roky v říjnu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 19.02

někdo to tak holt má, bude mu to asi trvat déle než se naučí

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 9.33

to jsem měla u prvního také. Já si slibovala od látkovek, že ho to bude studit apod. a rychleji přejde na nočník a on ne. Hověl si vtom. Nám zabralo až chození bez plen, kdy bohužel zčůraval celý byt. a to mu vadilo .-)

katuš, 12. 7. 2016, 15.44

Nám je 1,5 roku a uz se snažíme čurat venku na kanál a tak.nejvetsi úspěch je curani na holčičku a to máme kluka.po tydnu už zataha za ruku,chytne se za pindu a jde se čurat.kazde dítě je jiné a přijde na to po svém.jinak kdybych ho nechala v pline tak ke mu taky jedno ze je procuranej ale bez pleny mu pocurany teplacky vadi

Estrela113, 20. 6. 2016, 19.08

Syn byl to stejne a řešení jsem nenašla. Ma skoro 5 let a doteď když se v noci náhodou pocura, spí v tom až do rána.

veru.veru, 20. 6. 2016, 17.03

Má čas, sice se to zdá být divné, ale ono to přijde, má asi delší rozjezd.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2016, 20.10

Nejlepší na trénování je léto, také plánuji nechat syna čůrat na kytičky

Zuzka Čtvrtečková, 19. 6. 2016, 9.15

Tak ho nechtě běhat nahatého syn takhle běhal i doma a naučil se rychle

Kamila Pecharová, 17. 6. 2016, 23.34

Přesně jako u nás nevadilo mu vůbec nic! S rozsednutým bobkem by běhal třeba celý den, kdybychom my přežili ten zápach počůraný utíkal po bytě, nemožné ho chytit.. Jednoho dne (2 roky a 3 měsíce) se to zlomilo samo, plínky nechtěl a od té doby si říká a nehod je minimum.. Takže hlavně nespěchat

kajca, 17. 6. 2016, 21.49

Mozno je to este skoro,moja dcérka sa oducila od plienky v 2,5 roku takmer zo dna na den,plienku má len v noci.

klarike1

klarike1, 17. 6. 2016, 21.40

Dcerce 2 byly v dubnu, taky je ještě s plínkami, každé dítko chce svůj čas. Naučila se pít ze sklenky, jít příborem, mluvit, vylézt na hřišti na cokoliv a většinou to přišlo během jednoho týdne z ničeho nic, takže věřím, že i plínek se zbavíme, až přijde čas, velmi rychle. Zatím občas zkoušíme, ať ví, jak na to

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů