Kňoura několikrát za noc

zobrazeno 1758×

Vložil(a): Zlata1, 20. 1. 2017 16.55

Dceřiné rok a půl, stále kňoura nekolikrat za noc a vzhledem k tomu, že už dlouho není kojena, tak jsem si bláhově myslela, že bude spát celou noc, ale někdy je to třikrát za noc někdy se stane, že i přidat a více... Už jsem s na to ptala i doktorky jestli je to normální, ale ona mi na to řekla, že ji mám nastolit režim, že v noci se spí... Jak to mam, ale udělat to už mi neřekla.... Ráda bych se už konečně vyspala.....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 6.12

u nás spí malá s námi v posteli, ale je to vyhánění čerta dáblem

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 16.58

u nás zabíralo vždy uklidnit, někdy stačilo i jen šššš

Verasvobod, 7. 2. 2017, 14.54

Synovi je rok a taky poknourava, a taky chce 2-3x za noc mlíko nebo dudáka. Už jsem z toho vyřízena 😁

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.54

Asi potřebuje vždy uklidnit, ale to přejde...

Lusesita25, 27. 1. 2017, 5.05

Taky si myslim ze ji vadi ze je sama v postylce bez vas. Zkuste si ji dat mezi sebe a treba se ji ulevi.

benca, 21. 1. 2017, 16.10

dieta ak spi v postielke citi sa same, mala spavala stale so mnou, manzel hovori, ze v indii je to taka terapia a spala celu noc

AllaŠvecová, 21. 1. 2017, 8.46

Tohle obdobi zase přejde. Mala 17,5m ma noc kdy se probudí 1x a pak noc kdy se furt smudla a je na prsu

nikolava, 21. 1. 2017, 8.39

Syn ma 17 m a budi se jednou ... Pres leto to bylo jeste 3x, hrozny

Leňulka, 21. 1. 2017, 7.33

Dcera spala krásně celou noc od 4měsíců, a teď má 11 měsíců a poslední týden horor, budí se pravidelně v 1:30hod, na jídlo, a pak až do rána sebou furt háže, převaluje se, kňourá. Ale rostou jí zuby tak to chápu, při prvních zubech tohle vůbec nebylo. Teď spím tak 4,5hod. max a už se modlím ať to skončí

Aliisha

Aliisha, 21. 1. 2017, 15.15

To samé u nás. Pořád se vrtí a háže sebou. Asi zoubky

nellys, 20. 1. 2017, 23.00

Jo a teď mě ještě napadlo, nezkoušela jste si ji třeba vzít k sobě do postele? ( jestli vám to teda nevadí) třeba by pak spala lépe, když by cítila,že je u vás

Zlata1, 21. 1. 2017, 13.10

No já bych klidně dala do postýlky, jenže je od malička naučená ve své postýlce a tak u mě ani spat nechce což je dobře, protože si nedokážu představit, že bych ji třeba měla do dvou let v posteli nebo vedle sebe v postýlce a pak ji najecnou dat do pokojíčku, kde bude spát od nás. To by bylo peklo jak pro ni tak pro nás. A čím to dítě je starší tím hůř se to odnaucuje. Možná je to jenom tím, že ji upadne dudlík....

nellys, 21. 1. 2017, 21.01

Tak jasně každému to nevyhovuje. Ale co se odnaučování týká, moje zkušenost je taková, že sem to nikoho odnaučovat nemusela. Když měli pokojíček, tak usnuli ve své posteli, v noci když se vzbudili přišli ke mě do postele a časem začali chodit míň a míň až přestali chodit úplně. Nejstarší ve 4 a prostřední ve 2,5 letech. Jedno období chodili oba, to je fakt,že to jsem se moc nevyspala uvidíme jak dlouho bude s námi spát dcerka. Ale chápu,že každému to takhle nevyhovuje

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů