Kdy "odstavit" kočárek :D

sledováno 1× zobrazeno 1642×

Vložil(a): Petra Schoberová, 26. 9. 2016 13.27

Krásný den maminky, tak nějak přemyšlím nad tím kdy prdolovi vzít kočarek :D strašně rad tapka po svých a podle mě dojde docela velke vzdalenosti (když vemu v potaz jeho věk) (za chvílinku bude mít rok a pul) ale nechce ta opicka chodit za ruku a moc neposlechne,ted do toho zacina behat jak dostihovy kun :D, ale to asi kazde mrne, samozdrejme prochazky ho hrozne bavi, když to jde tak jej bez ruky necham ale samozdrejmně jsou místa kde to jinak nejde a to jsou teprve scény. Některé děti to dělaji ze chteji kokino mlady se valy po zemi a vzteka ze nechce za ruku :/ ráda bych mu tu svobodu doprala ale asi je jeste brzo? Kdy jste přestali jezdit s kocarkem vy? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 4. 11. 2017, 6.19

záleželo, zda potřebuji jít daleko, nakoupit apod. tam jsem brala kočár, když šlo o běžnou procházku, tak okolo 2 let

Fuga

Fuga, 10. 1. 2017, 2.19

tipla bych tak okolo 3 let, protože když bylo něco daleko, že by neušel obě cesty nebo by byl v dobu návratu už na spaní. Náš se zase rád vozil. Nejdříve krásně ťapal a když zjistil, že s sebou beru pro jistotu kočárek, tak do něj chtěl rovnou nastoupit

Minnie, 6. 12. 2016, 13.31

Já jsem dceru občas ještě ve třech letech posadila do sporťáku když mrzlo a já jsem spěchala

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 13.57

tak to je pochopitelné

patricia077

patricia077, 25. 10. 2016, 21.28

Tak já jsem dceru odstřihla od kočárku, když se měl narodit syn, protože tahat dva kočárky .

Petra Schoberová, 26. 10. 2016, 7.36

a sourozenecky? ale zase na jednu stranu proč ne jen at capka .. Ja ho jeste pres zimu necham a pak odstavíme

patricia077

patricia077, 26. 10. 2016, 10.20

Tak ona už je velká, ale je pravda, že ze školky, kterou máme momentálně hodně daleko, protože nám nevyšlo zatím to stěhování, tak šla vedle kočáru snad hodinu uf ...a babička, když má v plánu delší pochody, tak si bere raději golfky, ale jinak je bez kočáru cca od dvou let...

Petra Schoberová, 27. 10. 2016, 6.54

bobenka, ale sikovna ze to zvladla

kamca80, 20. 10. 2016, 14.35

obě děti sem nechala uplně na volno kolem druhého roku, ted mám syn 2a 2měsíce a už chodí převážně pěšky, akorát ted jak pořád prší a ráno musím do školky s dcerou, tak beru kočár, protože to je o moje nervy ale já ted pořád jen chodil, tak se mu zase v kočárku i líbí, sedí tam krásně a pozoruje svět kolem sebe

louskacek2, 9. 10. 2016, 10.39

Ideál kolem 2 let

Petra Schoberová, 19. 10. 2016, 6.04

asi to tak udělam maly ma dva v květnu, přes zimu si jeste kocarek nechame a pak na jare pujde pryc pro jistotu si poridim neco třeba na vylet ale to nechame doma

Zuzi, 7. 10. 2016, 20.56

Máme teď úplně ty klasické šílené golfky, když nechce sedět veze si ty golfáče sám a ráno cestou do školky tam sedí, ale sedí tam spíš kvůli mě, abychom šli svižněji, cestou z eškolky tak nepospíchám a veze si je sám...moji oba kluci kus ušli a kus chtěli nosit, takže se vždy bral kočárek, do těch 3let, ale od těch cca 2let ty zmíněné golfáče ...a když to byla kratší vzdálenost vzali se za krk ...

slunicko, 18. 10. 2016, 8.51

Tyhle klasické ma babička prý schované po mě ve sklepě. Az bude čas tak je vyzkousim

Kristy Sim

Kristy Sim, 29. 9. 2016, 21.55

Mi dcerka jako miminko vůbec nechtěla v kočáru. Až jsme v 1,5 roce koupili nový sporťák, tak v tom jezdila moc ráda. DO 2,5let. Máme docela daleko do města a jít s nákupem a ještě dítětem až domů, bylo docela náročné, takže kočár byl jasná volba. Vozila by se doteď, ale máme miminko, tak jsme ho předělali na hluboký. pro změnu druhá dcerka taky nechce v kočáru.. nejradši je v šátku =)

Zuzka Čtvrtečková, 27. 9. 2016, 23.42

Krátce po roce. Jakmile se malý naučil pořádněji chodit, nechtěl do kočárku. A už přes den nespal, tak nám byl k ničemu.Dokonce i po plavání jsme chodili pěšky domů - cca 3km, a v pohodě to ušel,navíc je dodnes zvyklý na dlouhé chození

Petra Schoberová, 28. 9. 2016, 7.17

tak to je moc šikovny maly práve taky nerad.. když ví že jdeme ven tak si do nej mozna i s radosti sedne ale jakmile jsme venku nejradeji by z nej vyskocil

Kamila Pecharová, 27. 9. 2016, 23.36

Syn musel chtě nechtě přejít před druhým rokem z kočárku na skate za kočár, protože v kočárku byl malý bráška.. Teď je mu 2,5 a stále se rád vozí.. Ujde již ale i velké vzdálenosti, jen neposlechne, utíká a tak, takže jsem někdy šťastná, že ho můžu mít u sebe pod dohledem! Do kopce máme domluvu, že chodí pěšky, protože celkem cca 40 kg tlačit před sebou do kopce s těžkým batohem na zádech je fakt záhul a už to nedávám každé dítě je jiné, aktivní nebo línější, poslušné či neposlušné, viděla bych to, než půjdou do školky, tak si na větší vzdálenosti vypomáhat golfkami apod.

Petra Schoberová, 28. 9. 2016, 7.16

ty skaty jsou dobra vec a je super ze se rad vozi co vím spousta maminkem si to koupi a deti na tom nechteji být

Kamila Pecharová, 28. 9. 2016, 22.58

Jj známá má dvě holčičky a opravdu starší na tom stát nechtěla, protože to moc drncá (ale asi je to typ od typu).. My máme skate raději půjčený od známých

Petra Schoberová, 29. 9. 2016, 6.20

je to možné že zalezi i na typu pokud je ta moznost tak je to urcite lepší než za to "vyhazova" penize

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů