Jak mám naučit dítě nočník

zobrazeno 963×

Vložil(a): Dobraholka, 27. 3. 2019 21.04

Milé maminky mám holčičku v věku 2roky a 7měsicu už pár měsíců se jí snažím naučit na nočník ale marně byla bych ráda za jakou koliv radu skusila jsem to sní bez plení za odměnu i na normální toaletě už si nevím rady děkuji za odpověď

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 19. 11. 2019, 20.32

My jsme maloi dlouho nechali bez plinky, v pravidelnych intervalech ju posazovali. Ted bude mit 3 roky a vecer je jeste s plinkou. Ma svuj "zachudek" na zachode, svuj stojanek na toaletak s obrazkama.

Pavla T., 11. 4. 2019, 23.26

Syn ve stejném věku měl plínu hlavně kvůli stolici. Vím, že naše řešení není úplně výchovné a říká se "Neber úplatky nebo se z toho zblázníš", ale prostě jsem na WC vylepili stránky z katalogu Bruder (zmenšeniny zemědělských a jiných strojů) a syn si měl vybrat auto, které dostane za to, že hodí bobek do záchodu a přestane kakat do plínky. Pomohlo to, přestal se ostýchat, zjistil, že je to příjemnější než nosit bobek na zadku a nakonec dostal autojeřáb

Lenourecek, 3. 4. 2019, 21.29

Za mě nejlepší Indiánská metoda Dítě v tomto věku už toho spoustu chápe a myslím si, že i po fyzické stránce by měla být připravena. Já jsem klukům vysvětlila, že už plínky mít nebudou a prostě už je neměli (na noc a na spaní jsem počkala o něco déle). Starší byl bez plen od 19-ti měsíců a mladší v necelých dvou letech. Myslím, že o indiánské metodě byl článek i tady na stránkách

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 8.56

Zkusit přestat tlačit na pilu ono někdy pomůže krátká pauza

Lusesita25, 31. 3. 2019, 20.07

To nemá cenu. Akorát se zbytečně stresujete, dítě si samo řekne že už plenu nechce.

Aliisha

Aliisha, 29. 3. 2019, 23.03

Přijde na to časem sama. Nemá cenu to hrotit. To se akorát sekne

Žofinka

Žofinka, 29. 3. 2019, 20.07

Ještě může pomoci jí udělat trochu intimco a nechat jí, ať si na nočníku trochu rozjímá

Fuga

Fuga, 29. 3. 2019, 11.33

Ono se to zlomí, možná zkusit dát úplně pauzu

V007A, 29. 3. 2019, 6.18

Hlavně nenutit a nebojovat. To pak nepůjde vůbec.

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 3. 2019, 22.13

Asi neni pripravena, zkuste to za par dni

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů