Jak často si užíváte čas bez dětí?

zobrazeno 1460×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 4. 12. 2016 23.51

Maminky, jak často necháváte hlídat své děti např. babičkou, abyste měly čas pouze sami pro sebe? A případně na jak dlouho? (půl dne, den či přes noc) Nebo byste to nikdy neudělaly? Pokud ano, co v té době podnikáte? (Já byla dnes s manželem po třech letech sama celý den - lezení, kino, balení dárků a půl dne jsem nebyla schopná fungovat normálně, dokonce jsem si i několikrát pobrečela steskem.. Přitom jsem si říkala, jak se těším až budeme konečně chvíli sami :))

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitkamety

jitkamety, 13. 7. 2017, 9.30

Tak jednou do mesice a to to jeste obrecim jak se mi styska

Pavla T., 24. 4. 2017, 8.50

Syn byl na hlídání přes noc poprvé v roce u mých rodičů. Mým i manželovým rodičům 100% věřím a nevidím důvod proč jim dítě nesvěřit. Ano poprvé jsem byla "naměko" ale teď je to v klidu (syn má 2 roky). Miláčka bezmezně miluji, ale taky potřebuji někdy vypnout! Spokojená matka=spokojené dítě 😉

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 10.54

jak kdy, když se nabídnou, tak neváhám a většinou uklízím apod. nebo jedeme vybrat nábytek apod. u čeho by se nudily

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.35

Taky to vždycky obrecim, a to i když mám jít sama pro rohlíky ☺

annicka

annicka, 6. 12. 2016, 23.38

ono jde mit cas sam pro sebe? ne delam si legraci zatim musim vse udelat kdyz spi, nebo kdyz je manzel doma a ja muzu v klidu odejit, jinak vse zvladame spolu

Misska20, 6. 12. 2016, 21.52

Bohužel tu nikoho nemáme,takze nám ho nikdo nehlídá,coz mě teda štve, maly je hrozny závislák..No a když dojedu domů,tak máma ho hlídat nechce,ze porad řve, takže když chceme jít na nějakou oslavu tak ho musíme vzít sebou a přítel s ním jde pak domů...když dojedem ke tchýni,tak sice se mi moc nezamlouvaji některé její metody,ale jsem ráda že si ho aspoň na chvíli vezme

nikolava, 6. 12. 2016, 8.36

Nikdy Moje máma bydlí hrozně daleko a tchýni dítě odmítám svěřit... Takže asi takhle

rennfri

rennfri, 5. 12. 2016, 23.29

bohužel nemáme babičky poblíž, takže takhle volný čas moc neznám, staršího syna tedy manžel občas bere na celý den za prarodiči na chatu, ale teĎ když je mladší, kterého kojím a tímpádem s nima ještě nějakou dobu nemůže, to trochu ztrácí ten efekt

Lipi4, 5. 12. 2016, 22.40

Většinou jednou měsíčně... ale jsem s kamarádkami nebo jdu do kina.... partner to má taky tak a jde s kamarády do hospody.... společně jsme měli volno jen jednou, když jsme byli na svatebním rautu/oslavě.... bohužel se špatně hledá hlídání pro dvě malé děti (4r a 10m)

Adrianita, 5. 12. 2016, 20.37

Naši malou si často berou babičky sami nebo i teta, většinou o víkendu přes den někdy na noc. V té době pak nejčastěji uklízím. Občas si necháme pohlídat s manželem malou sami a zajdem si třeba do kina, na nákupy nebo někam večer vyrazíme.

Kamila Pecharová, 5. 12. 2016, 22.57

No tak to musí být super, taky bych potřebovala pohlídat, abych mohla pořádně uklidit!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů