hraní s kojencem

zobrazeno 1080×

Vložil(a): Sabaha, 12. 9. 2016 14.12

Maminky,jdu si k vám pro inspiraci. Jak si hrajete, nebo jste si hrály, s 3.měsíčním kojencem?Mám pocit, že my děláme s malým pořád to samé, říkanky na stimulaci těla, hodně zpívám a povídáme si, houpu na míči, hraje si sám na dece, chodíme ven, ukazuju mu různé věci v domácnosti, někdy se mnou v manduce uklízí.Jak je to u vás?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 16. 12. 2021, 16.34

Prosím vás, jsou lepší ty podložky pro mimča s hrazdičkou nebo stačí čistě podložka ?

Drahuska, 24. 12. 2021, 16.06

Máme doma podložku a naprosto to stačí. Všude kolem na podložce má hračky, takže si myslím, že je hrazdička zbytečná.

Letissie, 25. 12. 2021, 19.54

Jestli sháníš něco lepšího, tak já mám tady tu podloužku, je krásně měkoučká a je z umělého sametu, takže na omak moc příjemná https://www.sleepee.cz/hraci-podlozky/

Olla, 29. 1. 2022, 19.45

Dívala jsem se, že mají moc pěkné vybavení pro děti. Využila jste některá ten Mojžíšův košík ?

Letissie, 3. 2. 2022, 23.16

Dostala jsem ho od rodičů a využívala jsem ho hlavně když jsem potřebovala uvařit, takže jsem si do něj syna dala a měla jsem ho v kuchyni v košíku, díky tomu jsem všechno pěkně zvládala.

Mygara

Mygara, 6. 11. 2017, 8.21

tak oni toho ani více nepotřebují, pro ne je termo bubububu kuk .-)

Fuga

Fuga, 6. 1. 2017, 6.57

myslím, že jste vyčerpala repertoár

Minnie, 2. 12. 2016, 11.00

Dělali jsme hlavně kravinky, ukazovala jsem hračky na hrazdě, chrastítka, chodili jsme po bytě a ukazovali různé věci, lehla jsem si na břicho a dcera pásla koníky a koukaly jsme na sebe, hrály jsme na schovku za látkovou plenou...

Sabaha, 4. 12. 2016, 22.02

JJ, nápodobně Ve 4. měsíci jsme začali chodit na takové cvičení pro děti, kde se hodně zpívá a zároveň u toho dělají cviky z baby jogy. Je to moc fajn a pak to děláme i doma. Myslím, že malého to baví čím dál víc:-)

vivianr, 16. 9. 2016, 12.24

Dělali jsme různý blbiny, ale nic nastudovaného - co mě zrovna napadlo, hlavně aby se smál a reagoval (říkanky atd)

vendy.z, 16. 9. 2016, 9.13

Už si to nepamatuji, ale je hodně říkanek pro miminka s ukazováním

louskacek2, 13. 9. 2016, 14.59

Od cca 4 měsíce můžete vyrazit někam na baby cvico pro inspiraci .

Zuzi, 13. 9. 2016, 13.07

3.měsíční mimi jsem pořád kojila (někdy jsem měla pocit, že jí snad nonstop, resp. pořád mě chtěl cítit u sebe když nespal) povídala jsem si s ním a on vše pozoroval...nosila v manduce atd. ...

Sabaha, 13. 9. 2016, 12.21

Díky za reakce, dost mě uklidnily:-) Měla jsem pocit, že třeba je spoustu aktivit, o kterých nevím a tím pádem o ně malého připravuju. A vím, že tím, jak jsou maminky různé, tak dělají různé aktivity, nebo chodí do dětských center, kam my se teprve chystáme, tak mají nové nápady...Moc se mi líbí nápad udělat houpačku ze šátku. Musím to s ním nějak vymyslet...

skřítek, 13. 9. 2016, 20.30

mrkněte na odkaz, je to hrozně snadné... http://www.nejmama.cz/Clanky/Detail/134/detska-houpacka-ze-satku

Sabaha, 15. 9. 2016, 12.53

díky:-)

Zuzka Čtvrtečková, 13. 9. 2016, 8.47

Se starším synem jsme blbnuli, zpívala jsem mu, říkala říkanky, hráli si na hrací dece, s hračkami, tančili jsme, zkoušel se přetáčet.. Mladší syn v té době ještě nedržel hlavu, na břicho nechtěl ani za nic, hrací deka ho nebavila, zpívání taky ne, hračky už vůbec. Jen tak si ležel a pozoroval. Zkrátka salámista. Ožil až teď, po půl roce

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů