Fixace na maminku

zobrazeno 1751×

Vložil(a): Makis, 17. 8. 2020 15.52

Dobry den, rada bych znala nazor ostatnich maminek... nase 2 a pul leta holcicka je hodne fixovana na me.. kdyz je doma tatinek, kolikrat za nim nechce jit, place, kdyz prijde babicka tchyne, tak kolikrat za ni vubec nechce jit, rve, ale kdyz odejdu, tak pak otoci a je s nimi hodna.. jak s tatinkem, tak ostatnimi. Jsem s ni doma, do skolky jeste nejde, az pristi rok. Otazka zni... jak casto mate deti u babicek, na navstevu nebo pres noc? Uplne citim z rodiny, ze mi chteji naznacit, ze ji mam casteji davat ,,nekam,, ale tak o dite se ma starat rodic ne.. 🧐 takze s nimi nesouhlasim 🤪

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 29. 9. 2020, 14.39

to sa neda tak pausalne povedat, ze a teraz vsetci budeme v 2,5 roku davat 5x do tyzdna niekomu na strazenie, ked raz neni zvyknute dieta tak nie je, aj od povahy zalezi atd. niekomu od malicka pomaha strazit cela rodina vratane susediek tak je dieta inak navyknute ako ked nepomaha nikto zalezi aj od povahy dietata, napr po cisarkom reze su deti citlivejsie, takze zbytocne si tu budes robit statistiky aby si bola kludna ci spadas alebo nespadas do nejakych tabuliek, daj tomu cas a hotovo, a rodina nech sa stara do svojich problemov. a skolka to niekedy zhorsi a neznasam rady tipu joooj kazde dieta reve, nas reval 2 tyzdne... a teraz akoze co ze dakoho dieta revalo 2 tyzdne? cez kopirak sme deti robili??? takze by som vsetkych niekde poslala

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 31. 8. 2020, 18.15

Syn byl také takto fixovaný, ale když nastoupil do školky tak se to zlepšilo

Pavla T., 30. 8. 2020, 22.21

Děti dávám na hlídání k babičkám přes den už od cca 6.tydnu (doba závislá na potřebě kojení) ....třeba skočit sama do obchodu nebo k doktorovi. Asi od 1,5 roku (doba kdy jsem přestala kojit) i přes noc. Už loni (syn 4 a dcera 2) byly děti na prázdniny 14 dní u mých rodičů. Sice se mi stýskalo, ale děti byly spokojené a já si ty 2 týdny před porodem odpočinula 😉 O děti se mají starat rodiče, ale to že je dáš pohlídat nebo na prázdniny přece neznamená, že se jich zříkáš nebo že je nemiluješ. 😊

dadinkamaminka, 29. 8. 2020, 12.55

Poprvé jsem syna dala jeho babičce na hlídání přes noc, když mu byly 3 měsíce 😃. Nevidím v tom žádný problém 😐 Teď je mu 7 a u babičky je téměř každý víkend. Občas, když má v práci dovolenou, vezme si ho i na týden. Nezakazuji jim to, je to jeho babička a on ji má rád. Nemám ráda takové ty děti co jsou prilepené na noze maminky a nechtějí ji pustit ani na WC 😃😃🙈 Já sama jsem od malička jezdila k babičce a s mamkou mám dobrý vztah. Neznamená, že když mám dítě že se od něj nikdy nehnu...

Janna, 24. 8. 2020, 22.24

Syn ma tri roky a nikdy beze me nebyl (jen kdyz jsem byla s dcerou v porodnici a to byl masakr). Nikam ho nedavam a vsude je se mnou. I dcera. Ostatni at si rikaji, co chteji. Pujdou nekam, treba i pres noc, az budou chtit oni.

Nikoll, 24. 8. 2020, 9.58

Dceři jsou 4, ještě nikdy nespala u babičky, bez maminky, nebo jen sama s tatínkem. Ale u nás to bylo těžší, první rok byl tatínek hodně pracovně pryč, my byly pořád sami spolu, nebylo kdo by jí mohl pohlídat a tak sme vše dělaly spolu. V podobném věku měla stejný problém, s tátou nebudu, plakala, ale když sem odjela tak se uklidnila a pak byla hodná, ale třeba mi 2-3x během hodiny dvou zavolala, aby mě viděla a řeka že se jí stýská Už chodí do školky, tam to miluje, ale občas třeba řeknou že u jídla plakala že se jí stýská po mamince a těší se až přijdu

V007A, 23. 8. 2020, 8.09

Obě děti byly přes noc ve dvou letech. Jinak pořád se mnou. Cca jednou za půl roku jsou přes noc u babičky beze mě.

LucieS

LucieS, 19. 8. 2020, 8.52

Dcerku hlídaly babičky od půl roka a vždy naprosto v pohodě. Dceři je tři a půl a je zvyklá, že jí krom prarodičů občas pohlídají třeba i sousedky. Právě takovéhle fixace jsem se obávala a byla to moje noční můra.

Adrianita, 19. 8. 2020, 7.57

Hlavní rozhodnutí je stejně na tobě, ať si rodina říká, co chce. Dceři je 6 a spává u babiček a tety, sama si řekne. Pravidelně spavala cca od 2 let a v pohodě, stejně tak za všemi ráda šla. Synovi budou v prosinci 3 roky a chce být se mnou pořád. S tatínkem bývá sám od malinka, přesto mě kolikrát nechce pustit ani nakoupit. Přesto už někde zvládnul spát bez slzicek. Tyto prázdniny dvakrát, u každé z babiček. Připravila jsem ho a vždy si pro něho přišli, kdybych ho dovedla a odešla, to by neprošlo. Usnul v pohodě a to se mnou usíná u kojení, byl tedy vždy i se ségrou. 😊

Teryk92, 18. 8. 2020, 19.35

Syn to má taky jako na houpačce - asi podle nálady. Někdy brečí a běží ke mě když přijede babička. Někdy chce jenom tatínka. Někdy jen mě. Někdy nechce ani mě ani tatínka ale jenom babičku nebo dědu. Je to hrůza.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů