Dětské odrážedlo

zobrazeno 1281×

Vložil(a): Adrianita, 7. 11. 2016 21.31

Dcerce bude na vánoce skoro 2,5 roku. K vánocům jí chceme koupit odrážedlo. Takové to kolové, ne odstrkovadlo. Z netu mám samozřejmě spoustu tipů, recenzí atd., ale přesto by mě zajímaly i zkušenosti vás, maminek větších dětí. Budu ráda za konkrétní značky, odkazy apod. Jakou výbavu jste ještě k odrážedlu dokoupily? Máme reflexní vestičku a přilbu. Koupíme i klakson, aspoň pro styl. Je vůbec něco dalšího potřeba, když stejně odrážedlo nesmí na silnici, odrazky, chrániče?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 18.31

nám doporučovali ještě rukavicena kolo při případném odření

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 14.09

my ještě dokoupili blikající reflexní pásky, když jsme se vraceli domů po tmě, tak aby byl lépe vidět

gosa22, 9. 11. 2016, 13.34

Za mě jednoznačně Firstbike nejlepší, lehounké, bezpečné...hlavně pozor na ty levnější, těžké "stroje"...dítě je pak tahá a mnohdy způsobí to, že na tom děti nechtějí jezdit, nebo jim to nejde...protože to prostě neutáhnou (to bývá problém i u levnějších, těžkých prvních kol se šlapkami)...a doplňky krom helmy a případně zvonečku nejsou třeba, někdo dokupuje košíček, ale nám by spíš překážel, možná se ještě hodí světýlko (pomáhá i lepší viditelnosti dítěte). Teď bude Firstbike dědit po synovi dcerka, je jak nové, hodně vydrží, je možné je snížit pro děti od dvou let, vydrží určitě do 4 let. Kolo s kolečky bych nekupovala, co vím od odborníků na kola (co jsme teď kupovali synovi k Vánocům), kolečka právě znemožňují chytit balanc a dítě se stává pasivním, takže se déle učí na běžné kolo, obvykle ani děti nemají chuť se to učit, protože držet balanc je těžší. Navíc lepší je nechat děti prolítat na odrážedle a kolem toho 4 roku (až bude na odrážecím kolem 100% jisté a zvládat vyrovnávat), tak kolo bez koleček dle potřebné velikosti.

Zdeňka S., 8. 11. 2016, 8.44

My jsme koupili odráželo z bazaru a sloužilo skvěle, měli jsme jen helmu a klakson . Máme ho u babicky na dědině, moc aut tam nejezdí a na silnici jsme nechodili. Doma má kolo a díky odrážedlu se naučila jezdit hned bez postranních koleček.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 11. 2016, 8.25

A nebylo by lepší už koupit kolo třeba s těmi kolečky po stranách, které se pak sundají a nebo koloběžku. Abyste za chvíli nekupovala něco dalšího

Adrianita, 8. 11. 2016, 9.12

Máme doma tříkolku a dcera ještě nešlape,takže kolo by nám tu stálo.Možná odr.,ke kterému se dají přidat šlapátka. Jak píše jedna maminka,i od kamarádek vím,že využili do 5-6 let.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 11. 2016, 9.19

Tak asi jak které dítě. Já právě jako malá vůbec odrazedlo neměla ale koloběžku a pak kolo 😉

dasza, 8. 11. 2016, 5.34

Jezdime s odrazedlem na silnici.ale krom helmy.a odrazek nemame nic extra.ale ve 2,5letech bych na jaro stejne dala kolo...decka na odrazedle jezdi od roku a pul a v,necelych 3letech presedlavame na slapaci kolo.holka ma 29m a jezdi na kole slapacim... Jinak ja se soustredila na vahu odrazedla a vysku sedla!!delku riditek.

Zuzka Čtvrtečková, 7. 11. 2016, 23.42

Každý chválí Firs bike, my měli obyč. z druhé ruky a postačilo. Na kolo jsme jako nutnost pořídili košíček a syn dostal blikačku, podobnou jako na obrázku. Nejdřív mi přišla hodně divoká, ale má to výhodu, že ji dítě zmáčkne rychleji než zvonek když se potřebuje někomu vyhnout. Chrániče jsme nedávali a přežil bez úhony. Jen přilba je samozřejmostí Jo a ještě dozadu blikačku/odrazku.

Kamibur, 8. 11. 2016, 6.42

Kosicek budeme muset taky dokoupit, kde jste ho poridili?

Jarka mmm, 7. 11. 2016, 22.44

Chrániče jsou asi zbytečné a malé děti je na sobě moc nechtějí mít.

Katka

Katka, 7. 11. 2016, 22.14

Odrazky neuškodí.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů