Dárek a dort k 1. narozeninám

zobrazeno 1442×

Vložil(a): Jana82, 18. 6. 2016 8.29

Milé maminky, zajímalo by mě, co jste pořídily za dárky svým dětem (obzvlášť pro holčičku) k 1. narozeninám? A jaký dort jste nechaly udělat, zda z ovoce, nebo z marcipánu?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 18.54

z ovoce je pro menší děti určitě vhodnější

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 9.35

já jsem oboum dělala s ovocem, ale stejně to byl dort spíše pro dospělé. a mám kluky, takže u nás vedli auta, ale dá se pořídit odrážedlo, prostrkávací kostka na tvary, vodolepky...

AllaŠvecová, 29. 9. 2016, 9.00

Tatra,stan,panenky,kachnicky do vanicky, fisher price kostky,telefon, oblečení,zatloukacka,kostky,obleceni...dort pro sebe mela ovocný a pak jeste s marcipanem pro dospělé

Estrela113, 20. 6. 2016, 19.34

Oblečeni, pleny a praktické veci, hraček měla po brachovi spousty. Dort jsme mely společný, růžový, marcipanovy. Já slavila zrovna 30tiny, tak jsme to spojily. Doteď dostávají dárky jako hrnecek, holinky, patelky, backurky a pod.

dasza, 20. 6. 2016, 17.29

Delam ovocny i marcipanovy..a darek.odrazedlo.lego.hry.interaktivni hracky.je toho tolik.staci vybrat..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2016, 21.44

To je pravda, syn si také nejraději hraje se stěrkou a obracečkou a se vším co doma najde

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2016, 21.44

To je pravda, syn si také nejraději hraje se stěrkou a obracečkou a se vším co doma najde

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2016, 20.08

Já dělala tento dort http://www.madamecoquette.cz/search?q=dort a pokud dcera ještě nemá mluvící hrnec, tak doporučuji, syn se na něm pěkně učí vkládat tvary a při písničkách tancuje

Jana82

Jana82, 19. 6. 2016, 21.41

Ten vypadá úžasně a určitě musel být výborný. Tak to musím říct sestřence, ona ten mluvící hrnec má doma. Sice nám ho už nabízela, ale já myslela, že je to jen na tvary, které už doma máme. To se malý bude líbit, když to bude i hrát. , moc díky za tip!

Adrianita, 19. 6. 2016, 15.18

Dort jsme nechali udělat patrový ořechový,dcerka ještě neochutnávala. Za dárky dostala dřevěný vozíček naplněný kostkama, dřevěnou tahací žirafku s kolečkama, bazének, houpačku pro nejmenší,hrací stoleček, křesílko a stan s tunelem.

Zuzka Čtvrtečková, 19. 6. 2016, 9.11

Synovi k prvním narozeninám jsem upekla Krtkův dort a dostal praktického dárky jako box na hračky, oblečení a dřevěného kostky

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů