Čas večeře

zobrazeno 2901×

Vložil(a): Adelinka, 30. 12. 2018 16.35

Maminky, kdy vaše děti večeří? Mám skoro dvouletou dceru a pořád trochu tápu, jestli by měla večeřet před koupáním nebo až potom. Máme to takto: v sedm je koupání a pokud chce jíst, tak se před tím nají a koupeme třeba v půl osmý. Pak ji vykoupu, namažu atd. a někdy si řekne ještě o jídlo, ale kolikrát to vyjde tak, že ještě v osm hodin večeří, což mi přijde docela pozdě, ale nechci, aby měla hlad. Ráno se budí se kolem páté a chce mléko. Jak to máte vy? Chci, do toho vnést trochu řád. Díky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 5. 10. 2021, 11.18

Děti u nás večeří po 18.15, protože pak se jdou vykoupat a v 7 začíná večerníček, u něhož pravidelně usínají. Já si potom ohřívám z oběda jídlo a s manželem si užíváme chvilku spolu. Už je to delší doba, co jsem nedělala koprovou omáčku. Musím se podívat na https://mlsnavarecka.cz/klasicka-koprova-omacka-se-smetanou/ a nastudovat, jak že se to má správně dělat.

Romanka40, 19. 11. 2019, 20.40

My vecerime mezi 17-18hod. Podle toho, jestli nekde jsme a kdy dojedeme nebo jestli jde tata do prace. Koupe se po vecernicku. Nekdy teda jeste dostane treba rohlik, jablicko nebo salarovku po koupani. Ale to uz lezi v posteli

ellinkar

ellinkar, 2. 7. 2019, 19.29

Taky koupeme až těsně před spaním. Malý funguje jak hodinky, má hlad přesně v půl sedmé, kdy se večeří, to zabere tak půl hodinky, pak koupeme, pohádka a kolem osmé se usíná.

Nikolka81, 14. 1. 2019, 13.41

Taky to máme, že je nejdřív večeře a pak koupání. Koupání už u nás znamená, že se jde spát a máme to nacvičené.

Cherrynka, 7. 1. 2019, 21.50

No tak u nás je to úplný mišmaš u nás není nic dáno pevně.. myslím čas spaní nebo jídla. Prostě jak kdo chce

Fuga

Fuga, 3. 1. 2019, 8.32

Jíme před večerníčkem po večerníčku vykoupeme a okolo osmé už spí

vendy.z, 2. 1. 2019, 16.57

Naše děti 5 a 8 večeří kolem 18 h, nemáme to pevně dané

Aliisha

Aliisha, 1. 1. 2019, 21.07

Kolem 18 večeře a v 19 koupeme. Pak pohádka a ve 20 hodin do perin

Nikoll, 1. 1. 2019, 13.55

My doma večeříme mezi 6-7 a většinou tak půl hodiny pak teprva vana, pyžamko ale večeři má na stole, když si chce ještě zobnout, do postele tak kolem 9 a pak ráno snídaně, někdy má až svačinu, protože nechce snídat, s tím zase bojujeme my.

Adelinka, 1. 1. 2019, 15.28

Tak se snídaní problém nemáme, už v postýlce si říká o jogurt nebo tvaroh, ale nic jiného nechce, někdy do něho dáme i musli.

JanaH, 31. 12. 2018, 16.30

No, u našich kluků (4 a 6 let) se střídá období, kdy jsou schopní od 6 hodin průběžně večeřet až do 8 (a prý mají furt hlad) a období, kdy nechtějí jíst velice nic a je jedno, kdy jim večeři nabízím a co jim nabízím. Ale nějak to neřeším. Takže co se týče večeřového řádu, neporadím.

Cherrynka, 7. 1. 2019, 21.52

Syn jde někdy spát i o půlnoci, takže třeba jí i v 11 večer

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů