Ach ty děti!!!!!!

zobrazeno 1260×

Vložil(a): Zlata1, 28. 1. 2017 14.09

Pokaždé když jsou celý den doma děti a já jsem s nimi protože jsou nemocné, ale i když mají ve skolce volno a starší musí být doma, tak je to tak, že si neopocinu ani minutu. Kamkoliv jdu tak se mnou za mnou. A nejhorší je, když musím na záchod, to si obě děti vymysly, že musejí jít se mnou a i když si zavřu dvere, na klíč to nejde protože máme rozbitý zamek, tak pořád otvírají dveře a lezou na záchod za mnou. Buď mi házejí balón na hlavu, nebo mi tam skáčou sem a tam. Pak je napadne schovávat se před sebou za dveře. Vzhledem k tomu, že tam není dost místa tak je fakt super hrát si na záchode. Když vysvětluji, že me snad můžou na chvíli nechat v klidu aspoň na tom záchodě, tak jako bych mluvila do větru. Nevím jak to funguje u jiných, ale opravdu nemám za celý den klidu ..........

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 3.40

někdy se holt zadaří ((

Mygara

Mygara, 7. 2. 2017, 15.44

tak na záchod za mnou naštěstí nechodí

nikolava, 30. 1. 2017, 11.36

Syn má 17m a taky ho mám všude sebou Někdy mám pocit, že už mě klepne, ale jednou jsem se k tomu rozhodla, tak musím vydržet

Kamila Pecharová, 29. 1. 2017, 23.36

Jj znám.. Synové 1 a 3 roky.. Starší byl nyní poprvé týden na dopoledne ve školce a to byl havaj!!! Když jdu na záchod já, podaří se mi je zabavit na tu chvíli většinou vždycky.. Ale pokud ne, starší chápe a neleze.. Horší je mladší, který brečí za dveřmi a co víc, starší ho tam zatím trápí, protože si na něj za ten rok ještě nezvyknul a štve ho navíc když brečí.. To je potom teprve horor, mít strach, co mu zase udělá než přijdu..

misalla, 29. 1. 2017, 14.49

Myslím si, že je to všude stejné Ale já se snažím si každý den s dětmi užívat, jak jen to jde. Přijdou časy, kdy už o naši přítomnost takový zájem mít nebudou

Aliisha

Aliisha, 29. 1. 2017, 20.55

To si taky říkám. Snažím si to užívat, protože pak vyroste a nebude mámu chtít.

Leňulka, 29. 1. 2017, 6.11

to mám to samé akorát mám jen dceru 11měsíců, i na ten záchod všude musí být se mnou pokud teda není po ruce manžel. Na záchod za mnou přileze, otevře dveře (nechávám si přivřeno), koukne řekne EE, zavře a stále dokola dokud nejsem, no bude hůř si říkám

gosa22, 28. 1. 2017, 22.01

to jsem na tom stejně dcera mi škube na záchodě toaleťák, syn mlatí dveřmi nebo do nich tluče...jen co se mihnu třeba jen pro ponožky, slyším dusot nohou a už oba běží za mnou...to pak vždy ocením, že nemáme tak velký byt naštěstí mi dost pomáhá školka, to mám doma havaj, jedno dítě jako žádné dítě ty nemoci jsou nejhorší, krom shonu přes den ještě špatný spánek v noci kvůli buzení se kašlem atd...ale i přesto všechno každý večer je s láskou prohlížím, jak jim tečou sliny z pusy, pochrupují, hází sebou, odkopávají se...ani mi nevadí, že jsem ve shonu, tu chvilku na sebe třeba u fajn knížky si vždycky najdu kolikrát si říkám, že se maminky s hlídáním (babičkami atd.) musí snad nudit

jitka46

jitka46, 28. 1. 2017, 21.03

to skončí až budou děti dospělé

Aliisha

Aliisha, 28. 1. 2017, 20.55

Také mám malého pořád za zadkem. Neudělám si sama ani kafe. Už jsem si na to tak nějak zvykla a doufám, že si začne hrát někdy sám. Občas je to vážně na hlavu.

Lenča Pešková, 28. 1. 2017, 20.53

Jj znám. Teď jsem byla sama na záchodě snad po 16 měsících a zjistila jsem že mi tam bylo smutno 😁 nedávno jsme s malou hrály hru ze mi nosila věcí na záchod na písmenko K😁 měly jsme knížku, krtka 60cm, kostky, kyblik, kočárek, kosatku😁 skoro jsem se nevešla 😁 myslím že na takový věcí budeme ještě s úsměvem vzpomínat 😁

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů