Zkušenosti maminek z nošením dětí

zobrazeno 44×

Vloženo: 29. 12. 2015 0.51

V tomto rozhovoru jsme vyzpovídaly několik maminek, které mají své vlastní zkušenosti s nošením dětí. Co je k nošení vedlo, jak často děti nosí a jak jsou ony i jejich děti spokojené? Čtěte náš článek.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jamu, 12. 11. 2016, 7.23

Nikdy me nenapadlo,ze budu nosici mama.Ale prisli to samo,kdyz malej zacal trpet na boleni briska. Jen tak jsem ho zkusila zavat do decky,jestli se mu to bude libit a zklidneni prislo omamzite.Volba pak byla jasna a hned dalsi den se objednaval satek:) Uz mam docela cvik v navazani,pri zachvatu boleni briska to musi byt sup sup.Te volby nelituji,ale jsem rada i za kocarek a na ergonomicke nositko dojde asi taky:) Clovek míní,deti meni;)

macina135

macina135, 28. 7. 2016, 9.10

Šátek jsem si nejdřív pořídila na zkoušku - bylo to kvůli plánované dovolené v západních Čechách - máme tam dům se spoustou schodů. Ale při zkoušce jsem si dceru dala do šátku kvůli večerní kolice a za chvíli se uklidnila. Takže v závěru prvořadým důvodem k pořízení šátku bylo zklidnění malé. Sice jsem chtěla šátek maximálně do 2 tisíc a nakonec ho mám přes 2,5, ale stejně mi to přijde i mému partnerovi jako jedna z nejlepších investic do dítěte.

Jamu, 12. 11. 2016, 7.24

Citim to stejne,investice mi prisla velka,ale nyni rozhodne nelituji.Nehlede na to,ze satek jeste dlouuuho vydrzi:)

nikihiphop, 14. 3. 2016, 20.17

Nosítko hodlám pořídit a kočárek až potom už se na to moc těším

Minnie, 19. 2. 2016, 8.57

U první dcery jsem nic takového neměla, ven jsme jezdili s kočárkem ale doma spala s námi v posteli do tří let, pořád jsme se mazlili, byla dlouho kojená tak nemyslím že by trpěla nedostatkem tělesného kontaktu . Ona taky byla klidné miminko, hezky se zabavila když jsem potřebovala uvařit, spala hezky venku i doma takže jsem vše stíhala a ještě byla spousta času si spolu hrát. Zato ta mladší, to je jiná kapitola. Odmala se chce pořád chovat, nic s ní neudělám, přes den spí doma 20 minut a dost. Šátek nechci bála bych se toho vázání nemám trpělivost a tak mi švagrová poslala k Vánocům nosítko. I když doma ho nevyužiju, na ven je praktické když potřebuju na úřad nemusím čekat na výtah, nebo když jdu se starší do školky nemusím řešit kam položit mimčo. Ale nosím jen když je teplo tak od 10 stupňů, jinak kočárek. Taky se v létě těšíme na výlety že nebudem omezený kam se dostaneme s kočárkem a kam ne.

dáša, 29. 1. 2016, 17.17

Hrozně mě mrzí, že jsem před třemi roky měla málo informací a o nošení skoro nevěděla. Syn se jako miminko rád nosil a tak jsem využívala hlavně ruce, jenže občas jsem taky musela vařit, uklidit a tak jsem ho dala co nejblíž ke mně do cestovky..dnes bych ho navázala a vařila s ním, byli bysme oba spokojení. Teď už je to takové šídlo, že ho nošení nezajímá. Druhé dítě budu nosit, kočárek nevyhodím, věřím, že i ten se někdy využije.

Jana V., 23. 1. 2016, 21.26

nemít dvojčata, také bych byla určitě nosící matka

mckvak, 21. 1. 2016, 21.38

NOsime v nositku, ale zacli jsme az v pul roce - mala do satku nechtela, nema rada omezovani a i ted si ji beu do satku tak na pul s kocarkem

Astyna88, 22. 4. 2016, 18.13

můj syn reagoval úplně stejně - teď mu nesedí zase kočárek, kde nemá výhled

Jamu, 12. 11. 2016, 7.27

Muj syn take nema rad omezovani,zavinovacka vubec neprojde,ale kupodivu v satku je spokojeny a vetsinou hned usne:)

Zuzka Čtvrtečková, 21. 1. 2016, 16.53

Kočárek by mi asi chyběl, miluju ten pocit, jet s kočárkem po městě na procházku. A nedokážu si představit, že by s dítětem chtěla jít na procházku např. babička a vzala dítě do šátku nebo nosítka. Sama jsme teď u druhého dlouho uvažovala, teda si taky něco nepořídit. Přeci jen bych byla s dětmi mobilnější. Na druhou stranu je to všechno hrozně drahé a na zimu kor.

Jamu, 12. 11. 2016, 7.29

Ja bych bez kocarku taky nebyla,ale ted uz ani bez satku;)muzete se pridat na fb do nejake skupinky pro nosici maminky a s jejich pomoci vybrat levnejsi variantu satku a pak rici treba babičkam,aby ho miminku koupily do kouta:)nebo mohou aspon treba prispet:)litovat nebudete,kor u druheho

benca, 13. 1. 2016, 19.27

ja som sa to nejak bala nosit, aby nevypadlo, alebo sa mi to zdalo take nepohodlne pre babatko, a mozno je to prave opacne

Jamu, 12. 11. 2016, 7.31

Taky jsem mela strach,ale kdybyste videla ten vyraz miminka,kdyz byl poprve navazany.Strasne spokojeny,koukal kde to je.Uplne mam slzy v ocich,kdyz si na to vzpomenu.Strasne dojemne a krasne.Zkratka k nezaplaceni

lenkamaresova, 12. 1. 2016, 14.04

Děkuji za zajímavý článek.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight