Zkušenosti maminek z nošením dětí

zobrazeno 529×

Vloženo: 29. 12. 2015 0.51

V tomto rozhovoru jsme vyzpovídaly několik maminek, které mají své vlastní zkušenosti s nošením dětí. Co je k nošení vedlo, jak často děti nosí a jak jsou ony i jejich děti spokojené? Čtěte náš článek.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrea Poliaková, 29. 9. 2022, 12.50

Nošení je skvělé, ocenila jsem ho u obou dětí a moc nám pomohlo v péči. U nás nosil i tatínek a babička, všichni nošení milovali. Ja jsem nosila hodně v šatcích, manžel naopak v nosítku od Rischino.

děti v šátku ani v nosítku,jsem nikdy nenosila.

Romanka40, 29. 10. 2019, 14.57

Miluji noseni

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2018, 11.18

Nošení si oblíbil i můj manžel

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 15.34

díky za praktické zkušenosti a názory nosících maminek

Pavla T., 2. 3. 2017, 16.24

Kombinace manduca, kočárek a teď přibylo odrážedlo moc se mi líbí šátky, ale vyber si..... příměs, délky a ty vzory!

Fuga

Fuga, 12. 2. 2017, 18.48

já jsem to kombinovala, kočárek a manducu. Teď už většinou jen kočárek, pač už je to pěkný macek

Jamu, 12. 11. 2016, 7.23

Nikdy me nenapadlo,ze budu nosici mama.Ale prisli to samo,kdyz malej zacal trpet na boleni briska. Jen tak jsem ho zkusila zavat do decky,jestli se mu to bude libit a zklidneni prislo omamzite.Volba pak byla jasna a hned dalsi den se objednaval satek:) Uz mam docela cvik v navazani,pri zachvatu boleni briska to musi byt sup sup.Te volby nelituji,ale jsem rada i za kocarek a na ergonomicke nositko dojde asi taky:) Clovek míní,deti meni;)

macina135

macina135, 28. 7. 2016, 9.10

Šátek jsem si nejdřív pořídila na zkoušku - bylo to kvůli plánované dovolené v západních Čechách - máme tam dům se spoustou schodů. Ale při zkoušce jsem si dceru dala do šátku kvůli večerní kolice a za chvíli se uklidnila. Takže v závěru prvořadým důvodem k pořízení šátku bylo zklidnění malé. Sice jsem chtěla šátek maximálně do 2 tisíc a nakonec ho mám přes 2,5, ale stejně mi to přijde i mému partnerovi jako jedna z nejlepších investic do dítěte.

Jamu, 12. 11. 2016, 7.24

Citim to stejne,investice mi prisla velka,ale nyni rozhodne nelituji.Nehlede na to,ze satek jeste dlouuuho vydrzi:)

nikihiphop

nikihiphop, 14. 3. 2016, 20.17

Nosítko hodlám pořídit a kočárek až potom už se na to moc těším

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů