Zamlklé těhotenství a revize dělohy

zobrazeno 1064×

Vloženo: 9. 9. 2016 19.59

Každé těhotenství s sebou nese rizika. Jedním z nich je i Zamlklý potrat. Je strašné, když vám doktor oznámí, že miminku netluče srdíčko. Co se bude dít dál? Jak se s tím vyrovnat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Murinka, 2. 4. 2021, 11.05

Dobrý den take sem byla na potratu a po dvou týdnech sem si udělala test a vyšlo to ze sem zase tehotna muze to byt muze te my odepsat dekuju

Minnie, 15. 1. 2021, 20.02

Je to hrozné a vůbec si to nedokážu představit naštěstí se mi to vyhlo.

ivanka386, 12. 1. 2021, 21.50

Ahojte maminy, já jsem se někde dočetla, že třeba taková ischemi může člověku docela dost pěkně zavařit, takže si myslím, že by to člověk určitě neměl jen tak přehlížet. Mrkněte se třeba zde na tyto stránky - https://www.biomag.cz/ischemicka-choroba-koncetin-ischemie/ abyste se o tom dozvěděli trochu více. Přeji hezký den a buďte hlavně zdravé.

měla jsem 2x zamlké těhu,naštěstí ani 1x jsem na revizi jít nemusela.

Katka

Katka, 6. 11. 2019, 21.12

Byla jsem na revizi, osobně to pro mě bylo snesitelnejsi a rychlejší než čekat týdny na přírodu.

Romanka40, 2. 11. 2019, 16.44

Neni vzdy nutne podstoupit revizy

Ivana.78, 16. 3. 2019, 22.31

Já potratila 25.12.2018,bylo to druhé těhotenství,z toho první přirozenou cestou,první bylo po IVF.Hrozně mě to bolelo,protože to byl vánoční dárek pro přítele.

Marťa73, 3. 1. 2019, 20.10

Ani jsem o něčem takovym nevěděla.Před Vánocema jsem si šla pro průkazku a přítel natěšenej se mnou.Už při ultrazvuku byl jindy upovídanej doktor zticha.Věděla jsem,že je zle.Samozřejmě se spustil proud slz nejen mě,ale i příteli.Čekali jsme na toho drobečka 6 let.Jiný děti spolu nemáme.Je to 3 týdny,ale je mi tak smutno.O těch strašných náladách ani nemluvim.Jsem ráda,když je v práci frmol,abych na toho drobečka nemyslela.Pořád ho vidím-poslední pohled.A pořád slyším Honzův pláč.I když už jsem starší,zkusíme to za pár měsíců znova.

Kočička, 11. 12. 2018, 0.19

Stalo se mi to v srpnu 2017 a potom jsem neplánovaně otěhotněla v říjnu 2018 , ale to těhotenství nevydrželo spontální potrat v listopadu 2017. Nyní se od září snažíme o miminko a pořád nic první den měsíčků vždy probrečím, prostě si nemůžu pomoct. V září mi bylo 35. Proč jsem nezačla s miminkem dřív, nebyl partner a neměli jsme zázemí. Snad se nám to za pár měsíců povede. Cítila jsem se strašně prázdná a nejhorší bylo, když jsem po tom potratu zjistila že sousednka čeká miminko na stejný měsíc jako já a potom i kamarádka. Potom si říkáte proč já proč.

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 13.46

To je další strašák všech těhotných

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů