Víte, z čeho pijete?

zobrazeno 599×

Vloženo: 13. 7. 2016 17.01

Dalo by se bez nadsázky říci, že žijeme v době plastové. Nejen hračky, talířky, příbory lze vyrobit z plastu. Nejvíc se s ním ale setkáváme v potravinářství. PET lahve na vodu, nebo jogurty, potraviny v plastových obalech. Jsou ale takové plasty bezpečné? A za jakých podmínek?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 11. 8. 2021, 22.01

Já to moc dobře vím a to hlavně proto, že našim dětem pořizuji kvalitní láhve na vodu, třeba jako je z této stránky zde - https://www.penepex.cz/kategorie/filtracni-konvice-a-lahve/lahve-na-vodu/ ... Odsud vím, že jsou to kvalitní láhve a vím, že se tam dají pořídit i nějaké ty s tím filtrem, což je dle mého také velice důležitý aspekt při koupi láhve.

na ven kupuji dětem petku s pitím v obchodě.

Minnie, 3. 1. 2021, 19.01

Na ven používáme klasické pet lahce od Kubíka, Jupíku apod. Do školy má dcera odsud z VP. Má 4 a ty pravidelně střídá.

koliaska105, 24. 2. 2020, 4.35

No, musím uznat, že dost zajímavý článek. To my doma teda pijeme vodu hlavně ze skla. Vodu, kterou doma pijeme ale většinou filtrujeme přes filtrační konvici. Jestli si dobře pamatuji, tak my tu naši kupovali tady: https://www.penepex.cz/kategorie/filtracni-konvice-a-lahve/filtracni-konvice/

AndyKuch, 30. 10. 2018, 20.08

Ach jo, kdyby si člověk všechny ty zkratky pamatoval, když něco kupuje

Žofinka

Žofinka, 23. 6. 2018, 9.50

Těch možností je opravdu spousta a i překvapení v podobě papírových lahví

Kristy Sim

Kristy Sim, 6. 6. 2018, 22.38

Papírové lahve mne zaujaly jinak na teplé nápoje do plastu případně jídla do plastovych misek dávám pozor.

Zdeňka S., 27. 5. 2018, 7.10

Kdo by to byl řekl, tohle jsem nikdy neřešila, doma pijeme normálně z hrnků a na cesty máme termosky a zdravé láhve.

kajulna, 14. 3. 2018, 9.45

najlepšie je sklo ale nie vždy sa to dá

zuzkagodarova, 17. 2. 2018, 12.32

papierova flasa je pre mna novinka

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů