Úrazy a pády malých dětí. Co dělat a jak jim předcházet?

zobrazeno 8×

Vloženo: 29. 11. 2015 19.18

Od drobných poranění k popáleninám - rady první pomoci při nejběžnějších problémech.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Klaram, 9. 12. 2016, 12.26

Mohu otázku čím mažete doléčující se popáleninu? Dcera popáleninu druhého stupně. Mažeme třikrát denně hemagelem, nyní zkouším i domácí konopnou mast.. Četla jsem že je dobré i nesolené sádlo?

petrao, 8. 7. 2016, 7.08

Dobrý je i hemagel na odřeniny... Vše se hojí rychleji...nebo aloevera

lazna, 4. 7. 2016, 10.05

Naštěstí jsme zatím měli jen odřená kolena.

dáša, 11. 2. 2016, 15.22

Mým strašákem je opaření, člověk by řekl, že to uhlídá, ale známe ty šmátrající ručičky na lince kolem kastrolu s horkou polévkou atd. Ještě by se možná hodila rada co se zubama. Syn úplně normálně upadl na chodník, to už byly horší pády a nic. A tentokrát chyběl kus zubu a druhý se viklal. Pokud se dá vyražený zub zpět, měl by se chytit. Toxikologická linka je super věc! A měl by jí mít v telefonu každý.

Katka, 11. 2. 2016, 14.51

Dceři vytahoval manžel z nosu oříšek, narychlo vyrobeným očkem z drátku ;o)) Já byla v šoku a chtěla volat 155. Není nad to mít pohotového a šikovného manžela.

dáša, 11. 2. 2016, 15.27

Vidim oříšek a ještě mě napadlo, sousedčina dcera si až někde ve skoro pěti letech nacpala fazoli do nosu. Ta jí tam nabobtnala a nešla ven. By člověk řekl, že po třetím roce už to bude tak nějak ok. syn tak v roce? Dusil přilepeným velkým soustem rohlíku, mě v tu chvíli napadlo tam sáhnout, což se nemá, mohlo by se to zatlačit. Ale v tu chvíli mě to nenapadlo a ten pohled na něj brr. A já snědla jako malá špendlík... A vyšel! babičku málem ranilo chudáka.

petrao, 10. 9. 2016, 0.42

Můj brácha si takhle do nosu nacpal molitan z matrace ( to bývalý ještě gyz hrozné, žluté) máma na to přišla až kdyz to začalo smrdět a brácha chrochtat

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight