Učíme se oblékat

zobrazeno 53×

Vloženo: 26. 9. 2015 15.05

Plánujete dát dítě do jeslí nebo do školky? Nechce se samo oblékat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Aliisha

Aliisha, 3. 12. 2016, 15.48

Tohle mě teprve čaká a už teď se toho bojím. Musí na to být dosti trpělivosti.

Adrianita, 9. 8. 2016, 21.01

Dcerka (25)měsíců má období já sama. Jdou jí oblékat kalhotky a snaží se obléct kalhoty. Nazuje si i boty,ale občas naopak. Ještě je ale co trénovat. Fajn článek.

Adrianita, 9. 8. 2016, 21.00

Dcerka (25)měsíců má období já sama. Jdou jí oblékat kalhotky a snaží se obléct kalhoty. Nazuje si i boty,ale občas naopak. Ještě je ale co trénovat. Fajn článek.

DenisaC, 21. 11. 2015, 22.14

Dobry clanek

Kristy Sim

Kristy Sim, 17. 11. 2015, 0.15

Dcerka (22 měsíců) se moc ráda obléká. Tričkama a mikinama ji zatím netrápím, Umí si ale hezky obléct kalhotky, tepláky, ponožky a obout boty. U bot ji vždy říkáme, že má "kozí nohy", jak je má naopak. Tak si je dává schválně a pak říká,že má kozí nohy a všichni se jí budou smát =D když se před koupáním svléká, vždy vše hodí ho prádelního koše.včetně papuček. Ty samozřejmě musí být odděleny od tkaniček a vnitřních vložek =D

Jana V., 4. 11. 2015, 20.57

tak my začínáme teď, tak nějak s nástupem do školky ... občas máme tedy zadek tepláčků vepředu a levou botu na pravé noze a opačně, ale hlavně že je to zatím baví

Zuzka Čtvrtečková, 4. 11. 2015, 8.40

Nepamatuju si kdy jsme začali, ale malému bude 2 a 3/4 a oblékne se sám. Moc nám pomohlo, že chodíme na plavání, kde toho spoustu okoukal od starších dětí. Hodně věcí včetně prádla má s obrázkem, tak ukazujeme, že ten patří dopředu a hezky se naučil pravou a levou. Co bude na zimu problém budou asi punčochy a rukavice, ty nesnáším i já.

Katka, 4. 11. 2015, 8.15

Syn začal po 4. roce věku, ponožky tak ve 4,5.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight