Regenerace po sportu: Načerpejte novou energii

zobrazeno 28×

Vloženo: 29. 8. 2016 11.50

Regenerace organismu po sportování je pro zdraví stejně důležitá jako sám pravidelný pohyb. Díky správné péči o namáhané svalstvo se vaše tělo lehce vyrovná s únavou a znovu načerpá potřebné síly.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kris, 3. 10. 2016, 8.34

Dřív jsem relaxovala u dobré knížky nebo u sportu, od doby, co mám doma malou vrťošku, tak na relax moc času a prostoru nezbývá. Nicméně teď, pod 9ti měsících se konečně vracím do rytmu, takže si vyhrazuji čas, kdy si jdu zaběhat, naložím se do vany s pěnou a alespoň půl hodinky se nenechám rušit... a knížky? Ty čtu při cestování třeba metrem :D

Mirča a Vojta, 8. 9. 2016, 15.47

Dříve jsem relaxovala ve vaně plnou pěny s hudbou a skvělou kavičkou Po narozeni syna si teď dávám dlouhou horkou sprchu a pak hned k televizi pod deku, horký čajíček a malého v náručí

Misska20

Misska20, 8. 9. 2016, 11.06

Nejlepší regenerace je dlouhá sprcha,kdy se pořádně uvolnim.drive jsem po sportu chodívala na sportovní masáž,na to teď momentálně nezbývá bohužel čas.

Lenourecek, 6. 9. 2016, 21.27

Nedokážu si představit, že bych si po cvičení nebo po dlouhé vyjížďce na kole nedala pořádnou sprchu, díky které by se mi uvolnily svaly. Potom si dám něco dobrého na doplnění energie a poměrně často i pivo To mi vždycky po kole hrozně chutná Na lyžích se mi osvědčilo si každý večer namazat namáhané svaly klasickou Francovkou

Minnie, 5. 9. 2016, 13.18

Já relaxuji v plné vaně s pěnou a k tomu hudba. Nebo na gauči s knížkou či časopisem u kafíčka, samozřejmě nesmí chybět ke kávičce něco dobrého u mé sestry na zahradě se mi taky skvéle relaxovalo v houpací síti nebo v houpacím vaku na sezení.

Pavla H., 5. 9. 2016, 12.43

Mě nejlépe zrelaxuje dovolená Moře,sluníčko,člověk opravdu jen odpočívá,čte knihu a užívá rodinnou pohodu No a poté koupel,kosmetika, či jiná holčičí paráda

Topik2, 4. 9. 2016, 20.23

Mám dva způsoby relaxace....jeden napuštěná vana s olejíčkem vonná svíčka pěkná muzika....druhy Relax mam místo právě sportu...kdy sportuji spíše doma....s vysavačem,zehlickou,mopem,hadrem atd. To je můj druhý relax....jelikož tento Relax je prováděn občas bez přítomnosti dětí a já mohu tedy vypnout.

rennfri, 3. 9. 2016, 22.28

na mě funguje dloooouhá sprcha (když se poštěstí a nemusím přemýšlet co ti moji dva malí teroristi mezitím vyvádějí)

savana

savana, 3. 9. 2016, 7.49

To je různé jak relaxuji. Někdy toho využiji k práci, jindy k přemýšlení co se musí všechno stihnout udělat a jindy, to si naplním plnou vanu vody s pěnou, pustím si relaxační hudbu, zavřu oči a naslouchám třeba jak dešťové kapky tancují na střeše a po okně stékají pramínky vody. To mám moc ráda. Krásně si odpočinu,zrelaxuji, protože déšť mě perfektně uklidňuje a vytváří příjemnou atmosféru, že se mi nechce ani z vany ven. Jindy zase stačí vyjít na sluníčko, posedět, dát si kávu a jen poslouchat jak větřík ševelí v korunách stromů. Nabírat energii a relaxovat.

fčelka, 2. 9. 2016, 22.52

Příjemná koupel, potom se usadit do pohodlného křesla, dát si nohy nahoru, pustit příjemnou hudbu, nic nedělat a relaxovat a relaxovat.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight