Přísná ruka, nebo partnerství mezi rodiči a dětmi?

zobrazeno 238×

Vloženo: 3. 2. 2016 22.11

Provázet děti životem bez křiku, pláče, hádek a neustálého domlouvání? Zní to jako pohádka? Může se stát realitou. Možná se právě z tohoto článku dozvíte, v čem je ten háček.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

tatínek dává klukům po dupě

Minnie, 16. 9. 2020, 19.12

Chválím i nekonkrétně ale nechci to měnit. A zbytek je individuální. Někdy respektuji přání dítěte, někdy je potřeba aby poslechlo a přes to nejede vlak.

lucie25987, 10. 3. 2019, 6.01

Já si myslím, že jsem kombinace snaživého a autoritativního typu. Nějak se děti směřovat musí. Výchova není úplně jednoduchá věc. Snažím se dceru vychovávat instinktem a pak si čtu taky různé články na https://jsme.cz/ , abych si uvědomila chyby, které ve výchově dělám a dělala to líp.

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2018, 7.44

Ta nekonkrétní pochvala mě zaskočila

Zdeňka S., 30. 5. 2018, 11.09

Snažím se vše pořád vysvětlovat jak se říká po dobrém, ale nekdY prostě pomůže až pleskanec

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 12.00

někdy jsem až příliš snaživý rodič

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 11.10

u mě se nejvíce střídal snaživý s autoritativním rodičem, v závislosti na mojí náladě, ale jen touto cestou to nejde

Aliisha

Aliisha, 31. 12. 2016, 15.26

Chci, aby syn byl šikovný a hodný, tak jako každá máma. To je asi jasné. Článek je pěkně napsaný a já z něj budu při výchově určitě čerpat.

Adrianita, 20. 7. 2016, 8.12

Snažím se na sobě pracovat a chci se s Emilkou domluvit, aby jsme byly spokojené obě dvě, bez vztekání a křiku, v klidu. Jde to, ale je to běh na dlouhou trať. Důležitý ale je, že si chyby uvědomuju a chci to změnit. Až když jsem se zamyslela, tak výchova, která se aplikuji staletí nefunguje a podkopává dětem jejich rozvoj - rodiče jen křičí, bijí, manipulují s dětmi, vyhrožují, ovlivňují je chválením a úplatkama. A to už nechci. Takže partnerství vpřed!!

Adrianita, 20. 7. 2016, 8.05

Zajímá mě výchova nevýchovou, na mateřské si teď kurz opravdu nemůžu dovolit. Najdu někde vaše postřehy z kurzu. Díky

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů