Nebezpečné bakterie v našich domovech

zobrazeno 35×

Vloženo: 11. 6. 2016 21.37

Jsou všude kolem nás, ikdyž je nevidíme - bakterie. Měli bychom se ale před nimi mít na pozoru, jde nám totiž o zdraví. Víte, kde všude se v našich domovech vyskytují? A víte jak s nimi účinně bojovat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 22.39

Já se teda snažím vše udržovat v čistotě

jitka46

jitka46, 26. 7. 2016, 23.09

desinfikujeme skoro vše, ale nepřeháníme to 100x denně

BonnieParker, 22. 6. 2016, 13.16

Moje maminka je docela bordelar, takže jsem moc čistotou povahu neměla kde pochytit, takže se mi do uklízení taky moc nechce, ale daří se mi se premahat.

michaelanavrc, 22. 6. 2016, 12.16

Tak ten antibakterialni gel take pouzivam objednavam si ho po vice kusech z internetove drogerky i s kosmetikou vzdy jednou za cas

porsche, 22. 6. 2016, 5.52

Uklizim jak je potreba,s malou dcerou za zady je to vetsinou kazdy den neco.Vysavani 2x do tydne,vytru v patek aby byl volny vikend;) jako mala jsem nesnasela uklizeni v sobotu,ale co musi byt tak cista koupelna a zachod,vymyslela jsem si sklenenou baterii na umyvadlo a na ni jde videt kazda kapka Velky uklid umyti oken a prani zaclon max.3x za rok Antibakterialni sprej Dettol

snany, 21. 6. 2016, 23.32

Od té doby jenž můj skoro veškerý volný čas zaplňují děti, nepříjde mi uklízení nejdůležitější věc v životě. Líbí se mi věta: Přišla jsem domů a všude ležel prach, tak jsem si lehla taky:-D Moje mamka vyžadovala každou se mít uklizeno a chtěla to i po nás. Prostě sobota uklízecí den a přes to vlak nejede Chtěla bych vyhrát ubrousky.

beruska2, 21. 6. 2016, 8.28

Ubrousky na povrchy jsou fajn. Určitě bych je využila třeba na toaletní sedátko, je to praktické a může se vzít i na cesty. S úklidem to doma moc nepřeháním, vysávám, utírám prach, vytírám. Nejvíce času nyní strávím vysáváním v chodbě, když mi děti denně přinesou v botách písek z pískoviště, tak je to opravdu nutnost. Jinak úchytky a kliky, tomu se nijak extra nevěnuji.

jjjp, 21. 6. 2016, 8.25

Uklízení mě upřímně moc doma nebaví. Pracuji jako uklízečka, tudíž úklid v práci a ještě doma , nic moc. Nicméně, každý kdo k nám přijde, tvrdí jak jsem pečlivá a mám vždy uklizeno. Jinak kliky, úchytky apod., to moc neřeším, myslím si, že naopak přehnaná čistota nám škodí.

jitka46

jitka46, 20. 6. 2016, 22.23

snažíme se poctivě čistit, ale nic se nemá přehánět

kamca80, 20. 6. 2016, 12.32

Tak a je to tady, dnešní telefonát z hygieny, že naše čytřletá dcera má kamplylobakterii. Takže by se nám tento čistící prostředek víc než hodil

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight