Nachlazení, nemoc v šestinedělí a při kojení – přírodní léčba

zobrazeno 14×

Vloženo: 30. 11. 2015 0.20

Tipy na přírodní léčbu v období šestinedělí a při kojení. Jak podpořit imunitu pomocí stravy a co dělat, když už nemoc přijde?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

gosa22, 24. 11. 2016, 14.43

Naštěstí mě ani v jednom těhotenství nepostihly žádné rýmy ani kašle...ale jakmile uslyším počínající kašel u dětí, hned vyrábím cibulový sirup a jak jim chutná

nikihiphop, 19. 11. 2016, 12.00

Diky bohu, my do teď nebyli nemocný a to nam je 8m. Malej ma vcelku slušnou imunitu

Jamu, 21. 11. 2016, 17.20

Teda to je super:)

petrao, 15. 11. 2016, 18.45

Pila jsem čerstvé šťávy z mrkve a jablka samozřejmě ředěné..a medunkovy caj s medem

Jaaaaba, 16. 9. 2016, 14.04

Šestinedělí mi skončilo a bohužel se už týden potýkám s vlhkým kašlem. Vzhledem k problémům s prdiky se neodvažuji užívat cibulový sirup ani čaj. Domácí tymiánový sirup se taky při kojení nemůže, takže jsem skončila u kupovaneho jitrocelového sirupu a zvýšeným dávkám vitaminu C. Zatím je léčba bez výrazného efektu, takže pokud máte nějaké tipy pro kojící maminky, sem s nimi. Odpočívat v posteli se bohužel se dvěma dětmi na krku nedá

Minnie, 22. 2. 2016, 10.45

Naštěstí jsem toto v šestinedělí řešit nemusela

jitkamety, 3. 2. 2016, 15.22

Super clanek

louskacek2, 24. 1. 2016, 11.40

Cibulovy sirup je vsemocny. Muj nejvetsi problem v tehotenstvi bylo prave nachlazeni a dale bolest hlavy:-(. Bolest hlavy jsem sehnala prirodni masticku, ktera se maze na celo a temeno, plus paralen bez toho to neslo. Ted po porodu do 4 mesicu me opet hlava trapi a do toho zada, no a dnes uz i to nachlazeni. Je to furt dokola:-). Hlava uz me chytla s komplet migrenou prave od krcni patere a bedra jsou od zvedani cvalika co ma doma. Chodim na B12 a je to lepsi.

inglulie2, 8. 12. 2015, 10.34

Super je cibulovy sirup, tymianovy sirup a homeopatika. Pokud ale prijde angina, tak uz mi zaberou jen atb

mckvak, 4. 12. 2015, 20.19

Me v sestinedeli zabral uplne skvele jeden homeopaticky sirup, do tri dnu jsem byla fit. PRavda je tomu napomohlo i poradne se vyspat a byt v klidu. Ale na homeo kolikrat uz nedam dopustit

Katka, 2. 12. 2015, 10.16

Cibulový sirup nám také funguje a kamarádka zase používá ten bramborový zábal na bolavý krk. Mě vždy pomůže kloktat šalvej, to by se myslím mohlo i při kojení, když se nepolyká, ne?

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight