Mléko pod drobnohledem

zobrazeno 8×

Vloženo: 7. 9. 2016 21.16

Kravské čerstvé, trvanlivé, BIO, kozí, ovčí, rostlinné..Znáte je všechny? Jaké obsahují živiny? A které je vhodné, pokud vy nebo vaše dítě trpíte alergií na laktózu? Dočtete se v článku.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 20.53

Za mě je super kozí mléko, díky němu jsem si u mých prarodičů už jako malá vybudovala super imunitu!

Adrianita, 7. 11. 2016, 21.07

Kozí mléko od zdroje je fajn.

Pávinka, 4. 10. 2016, 21.55

se synem jsem řešila alergii na bílkovinu a zatím jsme celkem zdárně bojovali, snese už téměř vše v rozumném množství, ale chtělo to hodně trpělivosti a zkoušení.

culinda, 26. 9. 2016, 21.17

Dekuji za pekne shrnuti,mam ale stejne pocit,ze vi buh,kde je pravda snazim se jist a pit,co chutna a povazuju za zdravy,a za me mlika a jogurty a tvarohy jedine plnotucny ;D

Blankasiro, 14. 9. 2016, 9.34

chodíme k sousedovi pro čerstvé, ale stejně ho převařím....kozí ani ovčí mi prostě nevoní sojové jím jenom pudinky od Alpra

lazna, 11. 9. 2016, 21.17

Děda měl krávy a kozy. Takže jsem pila vždy ráno čerstvé mléko. Mléko a mléčné výrobky se u nás může hodně Zkusila jsem malému mléko a v pohodě. Jsem ráda.

skřítek, 10. 9. 2016, 21.42

Díky za perfektní a komplexní shrnutí, které pomůže se zorientovat. Pro mě teď velice aktuální téma. Super včetně návodů na rostlinná mléka v rubrice Recepty

jitka46

jitka46, 9. 9. 2016, 22.53

snažíme se to nepřehánět, lepší je čistá voda

k.o.r.i.n.e.k, 10. 9. 2016, 21.19

Já také piji čistou vodu a mléko jako takové piji jen někdy ale mléčných výrobků jím dost ...

ppetaa27, 9. 9. 2016, 10.12

Syn je bohuzel alergik na mlecnou bilkovinu, takze je u nas kravske mleko pase. Jeste nevime, jak bude snaset kozi. Stejne si chceme kupovat kozy, takze bychom ho meli cerstve

Adrianita, 9. 9. 2016, 15.21

Jak jste to zjistila,syn se osypal? Nemám zkušenost s žádnou alergií. Teoreticky by kozí mléko mělo být v poho,záleží na jaký typ bílkoviny je alergický. To je hezké mít kozy,taky bych chtěla zvířata,hlavně koně. A čím nahrazujete mléčné výrobky?

ppetaa27, 9. 9. 2016, 15.33

Ted jsme byli na alergologii. Je alergicky jeste na vajecny bilek. Po necem mlecnem zvraci a osype se kolem pusinky. Po mlecne cokolade mu zase otekl cely oblicej a slzely mu oci. Nastesti porad kojim, takze nicim nahrazovat zatim nemusim doma mame rostlinne maslo v bio kvalite a obcas kupujeme ryzove jogurty. Sojove a ovesne u nas neprosly

ppetaa27, 9. 9. 2016, 15.34

Jinak kone bych taky chtela. Ale to az casem

petrao, 9. 9. 2016, 3.47

Všeho s mírou, půl litru denně je podle mě moc....a pokud mléko tak čerstvé Bio se smetanou na vršku... Mňam

k.o.r.i.n.e.k, 9. 9. 2016, 9.00

Já bych tedy půl litru mléka nevypila. SPíš ho dávám do něčeho, dělám kaše a jím jogurty atd

Adrianita, 9. 9. 2016, 10.05

Ten půl litr je myšlen hlavné u batolat a malých dětí,kteří rostou,ale počítají se tam všechny mléčné výrobky. Dcerce už byly dva a ráno ji pořád kojím.Jinak jí jogurty,Lučinu,taky ji udělám batolecí mléko či kaši a někdy její müsli s mlékem k snídani.

gosa22, 8. 9. 2016, 18.39

za mě rozhodně s mlékem a mléčnými výrobky nepřehánět...opravdu zahleňují a při virozkách a rýmách obecně mléčnými výrobky u dětí šetřím a když syn říká, že na mlíčko ve školce neměl chuť, tak mu říkám, ať ho nepije...mně samotné mléko moc dobře nedělá, sem tam dám jogurt, sýr...ale nejsme mléčná rodina a myslím, že o nic nepřicházíme...lepší, než bolesti břicha a těžký žaludek

k.o.r.i.n.e.k, 8. 9. 2016, 19.20

Já třeba mléčné výrobky jím a bolesti břicha a těžký žaludek nemám

gosa22, 8. 9. 2016, 21.21

samozřejmě komu mléko nevadí a tráví ho dobře, není problém...my to máme snad celá rodina, takže nejspíš geneticky špatně snášíme...takže se toho ráda vzdám, jen když bude dobře

k.o.r.i.n.e.k, 8. 9. 2016, 21.22

To je jasné, já také nejím to, co mi nedělá dobře

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight