Miminko vás slyší, povídejte si spolu!

zobrazeno 61×

Vloženo: 6. 4. 2016 21.22

Hmat, sluch, zrak, čich, chuť. Všech 5 smyslů se vyvíjí už v těhotenství a miminko pomocí nich komunikuje s maminkou.Více se dozvíte v článku.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.07

Moc pěkný článek, já teďka upřednostňuju hlazená bříška a různé písničky

jitka46

jitka46, 9. 9. 2016, 22.56

u nás vedla hlavně hudba

k.o.r.i.n.e.k, 28. 7. 2016, 13.54

Také jsem hodně hladila bříško a mluvila na něj - tu hudbu jsem poslouchala mix, tak to neposoudím ale do teď rád usíná přu zvuku mého hlasu

skřítek, 21. 6. 2016, 23.05

Když byla malá v bříšku, zpívala jsem jí každý večer stejnou ukolébavku.Tu jsem jí pak broukala už v porodnici a zpívám do dneška a vždycky na ní reaguje a hned se uklidní. Vnímají všechno, mrňouskové...

Kamila Pecharová, 20. 6. 2016, 22.04

S prvním jsem se bříšku věnovala intenzivně - zpívala, četla, mluvila, hladila ho. U druhého už to nebylo tolik času, ale na druhou stranu jsem přitom hodně zpívala a četla s prvním synem, takže to bylo i pro něj.. Především pro mne bylo důležité a krásné určit brzy, jak se bude malý jmenovat a mohla jsem ho oslovovat přímo.

mrkew, 19. 6. 2016, 19.49

My jsme si povídali od začátku zjištění těhotenství pote jsme si pořídili Angle sounds a Magdalenka reagovala na hlasy me i tatínka bylo to dojemne

Itany, 16. 6. 2016, 21.59

Krasny clanek take jsem hodne zpivala v tehotenstvi coz bylo odmeneno radnym kopancem.

silvousek, 16. 6. 2016, 17.15

Povídali jsme si s ní hodně v průběhu dne co jsem dělala, když jsem nakupovala, tak jsem Sabince říkala co třeba jí kupuju, když jsem se ráno vzbudila i večer před spaním a když jsem jedla, tak jsem jí říkala co jí zrovna posílám za dobroty Teď už je venku z bříška a kolikrát když jdu s kočárkem tak vypadám jak kdybych trpěla samomluvou a kolikrát i když ji chová někdo jiný tak houpu na prázdno

editak, 16. 6. 2016, 13.14

v tu dobu dávali na CT1 seriál Vyprávění, vždy jsme se těšili na 20hod a zpívali s přítelem do bříška znělku " Náš svět promění se hned, když zavřeš oči, budu vyprávět..." a hodně jsme se u toho nasmáli

Kristy Sim

Kristy Sim, 13. 6. 2016, 21.08

U první dcerky jsem se snažila, teď se snažím také, ale už není tolik času a možností.. Ale přejeme miminku v bříšku dobrou a přes den na něj také mluvíme... Snad se tam má dobře =)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight