Máma v roli podnikatelky

zobrazeno 26×

Vloženo: 26. 10. 2015 19.06

Je možné si přivydělat na mateřské? Jaké jsou výhody a nevýhody práce z domova?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

podnikatelka35, 7. 10. 2016, 17.35

Právě mateřská může být vhodná doba, kdy začít podnikat. V tomto období člověk mívá dobré nápady V článku na http://www.freelance-market.cz/d/zacit-podnikat-se-da-i-na-materske se můžete nechat inspirovat.

lazna, 31. 7. 2016, 15.21

pěkně napsaný článek

petrao, 24. 6. 2016, 16.36

Přesně jak píšete v úvodu, ne každá žena dokáže všechen svůj čas věnovat pouze miminku. Já bych se cítila prostě "nevyužitá" ačkoli je to vlastně práce na celý úvazek, stále mám potřebu volné chvíle se učit, a už plánuji jak zorganizovat čas abych mohla alespoň na brigádu. Zůstat 4 roky doma, je pro mě nepředstavitelné a nedivím se maminkám které rozjely podnikání či projekt právě na mateřské.

Zuzka Čtvrtečková, 27. 11. 2015, 22.12

Když jsem otěhotněla bylo to neplánované, přesto vítané. Jenže tím pádem jsem věděla, že už nikdy nebudu moc dělat práci jako předtím. Trávit několik dní mimo domov, nepravidelné služby, přesčasy... A tak jsem začala přemýšlet nad tím, co budu dělat, až mi skončí rodičovská dovolená. Začala jsem na drobných přivýdělcích za různé popisky, správy FB profilů, výpomoci přes pc apod. V lednu jsem dokonce dojížděla pár dní na zaučenou pro jednu překladatelskou firmu a pak pracovala z domu. Jsou to všechno jen drobné jednorázovky, přesto jsem zjistila, že mě baví, peníze navíc se hodí a navíc si budu moc zapsat do CV další cenné zkušenosti

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight