Kroužky a zase kroužky

zobrazeno 32×

Vloženo: 25. 4. 2016 21.16

Kdy je vhodné začít s kroužky a jak vybrat ten správný? Jak vybrat pro své dítě to, co ho baví, a přitom ho nepřetěžovat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenka Krajňáková, 1. 11. 2016, 10.37

Naše děti chodí od dvou let do výukového centra www.helendoron.cz . Moc je to baví, ze začátku jsem byla taky skeptická, nechala jsem se přemluvit na výukovou hodinu zdarma a odcházela jsem z ní nadšená. Taky mi hodně lidí říkalo ať je na angličtinu nedávám když neumí pořádně jazyk mateřský. Nevím ale u našich dětí to funguje obráceně. Hodně se zlepšili i v češtině. Je to tím že více mluví a více procvičují mimické svaly. Jsem na ně pyšná jak se rychle učí a co všechno si pamatují. Vše je udělané zábavnou formou, ve školy děti učí ,, násilím,, a to je přece nemůže bavit, tak si to nebudou ani pamatovat.

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.03

Doufám, že jednou bude tu mou malou princeznu taky něco bavit..

Sooňaa, 21. 10. 2016, 21.45

Male.je teprve 11m,ale vim,ze ji.nebudu.do.niceho nutit,dulezite je,aby ji to bavilo. Ted do.vseho.bubnuje,tak mozna nejaky hudebni v budoucnu

JanKan, 7. 10. 2016, 23.27

Nám jsou teprve 2 měsíce, ale pokud uvidim, ze mého syna bude neco bavit hned ho přihlásím do kroužku at to bude ve školce a nebo ve školním veku. Hlavně mu chci dát příležitost najít to co ho bude opravdu bavit.

Kris, 29. 8. 2016, 7.54

ufff, nás to teprve čeká Zatím v 8m chodíme plavat, tak uvidíme, co nás čeká dál

Lenka B.-763, 27. 8. 2016, 9.24

Také nejsem zastánce kroužků pro děti v mateřské školce.Naše Leonka bude letos předškolačka a zatím navštěvovala jen kroužek mladí hasiči,který ovšem vede manžel - tudíš je to rodinná tradice. Letos začne chodit ve školce do angličtinky pro nejmenší.Rozodně bych ji nenutila ani nikam nevozila jako někteří rodiče 5 x týdně kroužek.

jitka46

jitka46, 10. 7. 2016, 22.27

u nás bohužel nic moc na výběr není, chybí vyučující a je málo dětí

kamila.336, 30. 6. 2016, 14.49

My jsme zacli taky od skolky nejdrive fletna a pak casem i dramatak

michaelanavrc, 3. 6. 2016, 16.39

Ja jsem urcite i pro krouzky predskolni nevidim duvod proc kdyz ho neco nadchne ho v tom nepodporit. nechat proste volny prubeh, my chodime na krouzky do montyho skolky

benca, 18. 5. 2016, 19.37

myslim, ze lepsie bude az v skole

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight