Koupání miminek

zobrazeno 994×

Vloženo: 15. 5. 2016 19.51

Možná jste z prvního koupání nervózní. Co budete potřebovat a jaká je vhodná nádoba?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marina, 26. 4. 2022, 18.25

Babypatent neznám, ale podívám se, děkuji za rady.

jarcula, 24. 4. 2022, 14.38

Já jsem si koupila www.babypatent.cz, tu jsem si koupila podle kamarádky. Je super, že je tvarovaná a má teploměr a váhu.

Marina, 22. 4. 2022, 19.00

Děkuji za radu. Zkusím se po nějaké podívat. Vy máte s nějakou zkušenosti?

jarcula, 20. 4. 2022, 20.17

Kup si vaničku, která má tvarování pro miminko. Budeš mít volné ruce a mimi bude v bezpečí

Marina, 14. 4. 2022, 20.13

Maminky prosím jak koupete malé miminko? Já z toho mám strach, mám rodit za měsíc.

jako každé naše miminko,teď koupe tatínek miluje to,když si své dítko může vykoupat,anebo se s tím miminkem sám koupe :)

Kristýna 1999, 31. 12. 2020, 21.37

Dobrý večer, chci se zeptat mám skoro 6 měsíční holčičku a už se skoro nevleze do vaničky mohu koupat ve vaně.

ivanka386, 12. 12. 2020, 15.42

My jsme také naše mimi koupiali v malé vaničce a to docela dost. Letos jsme přešli konečně na jiný level jménem bazén a myslím si, že je to ideální cesta na to, jak naučit malého plavat. Bazén jsme kupovali ze stránek https://www.albixon.cz/bazeny/ a zatím se nám to daří. Samozřejmě, pro moralisty, neprovádíme to "hygienické" koupání v bazénu...

Minnie, 26. 11. 2020, 14.32

Koupala jsem obden nebo podle potřeby i denně, moje děti koupání milovaly ráda na to vzpomínám...

Jannetta, 14. 4. 2020, 17.38

Já koupu ob den. Ze začátku, když jsem přišla z porodnice, tak jsem se koupání bála a asistoval mi muž, ale po pár koupelích jsem to vychytala a od té doby koupu sama. Už od porodnice používám Weledu, je to skvělá přírodní kosmetika a dětem sedí. Dcera má velmi citlivou pokožku a s touto kosmetikou nemáme problém, zkoušela jsem i jiné značky, ale dělalo jí to zle. Nejraději mám ty jejich koupele. https://www.monato.cz/weleda/weleda-mesickova-kojenecka-koupel-200ml/ Překvapilo mě, že ji používají i v porodnici.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů