Kojenecká kolika

zobrazeno 17×

Vloženo: 14. 6. 2016 21.59

Už jste se vzpamatovala z porodu, sžila jste se s miminkem a chcete si ho jen a jen užívat, ale ono den co den pláče? Pravděpodobně ho trápí kojenecká kolika.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

macina135

macina135, 15. 7. 2016, 22.54

Tak vigantol dávám rádno a dceru trápí bříško až ve večerních hodinách. Používám kapky na doporučení lékaře - Baby Calm - jsou z přírodních zdrojů. Další krok je masáž bříška a rourka (mám 2 - ta jedna má na straně kde se zavádí 2 dírky - není úplně vhodná, když má malá zadeček stažený - pak opravdu můžete miminku ublížit) Pak dělám s ní všechno možné i nemožné, aby zadeček uvolnila a já mohla rourku bezbolestně vyndat. Také hodně používám sprchu - kde se sprchujeme spolu, tudíž je teplejší voda než když jí koupu samotnou. Navíc je ráda, že jsme spolu. V nejhorším případě používám espumisan kapky. Každopádně na závěr si jí uvážu do šátku, kde se pak uklidní a usne.

Jarka mmm, 8. 7. 2016, 19.23

Dcerce nejvíce pomohla rektalni rourka. Chemii js do ni necpala. A také js dávala místo Vigantolu Jamieson. Kamarádky dávají ten Vigantol aspoň ráno. A také jsem do 4 měsíců zavinovala,což hodně pomáhalo. Jinak Karp píše,že ta kolika se projevuje vždy ve stejnou denní dobu,a proto to není od bolaveho bříška,protože jinak by miminko brečelo celý den. Je fakt,že malá vzdy brečela jen asi od půlnoci do jedné...pak jsme jí uhoupali.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight