Jak si vybrat porodnici?

zobrazeno 633×

Vloženo: 15. 9. 2015 18.38

Jakou vybrat a jak se zaregistrovat? Podle čeho se rozhodnout?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

u čtvrtého porodu jsem si vybrala fakt dobře,mno jsem hrozně spokojená z FNO.první tři kluci se narodili na Fifejdách.

Ivana.78, 3. 2. 2019, 13.16

Já si vybrala porodnici v Jablonci nad Nisou a nakonec jsem kvůli zdravotním problémům rodila v Liberci. Spokojená jsem rozhodně nebyla.

Žofinka

Žofinka, 29. 5. 2018, 7.28

Já si vybrala dobře, byla jsem moc spokojená

Mildret, 27. 5. 2018, 17.35

Já jsem zvolila porodnici na doporučení své gynekoložky a jsem docela sklamana.. samotný porod byl v pořádku. PA i Lékařka super.. horší to bylo s oddělením šestinedělí a celkově jsem byla zklamaná i z novorozeneckého.. chápu že toho mají destičky i lékaři dost ale jejich přístup mě opravdu hodně zarážel..

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 18.42

Já jsem měla jasno hned. Byla jsem v porodnici na praxi a moc se mi tam líbilo takže pak jsem vůbec neváhala

Janna, 16. 2. 2018, 21.28

Ve výběru porodnice jsem měla od začátku jasno a nelituju. Byla jsem maximálně spokojená.

Kikinka30, 5. 2. 2018, 7.48

Ja jsem to mrla jasna,chtela jsem rodit tam kde mamka a zadarilo se

Tinka1993, 3. 2. 2018, 14.07

Nerozhodovala som sa, išla som do nemocnice ktorá bola najbližšie a bola som spokojná

Leňulka, 3. 2. 2018, 13.37

Já se rozhodovala mezi dvěma porodnicemi co mám obě stejně daleko 50km, blíž stejně jiné nejsou. Ve 30tt to ale za mě rozhodl gynekolog když mě poslal k hospitalizaci kvůli zkracujícímu se čípku a hrozícímu předčasnému porodu. Takže nakonec jsem rodila v 35tt tak kam mě poslal a nestěžuji si, byly tam všichni skvělí a na neonatologii o dceru bezvadně pečováno. Stejně kdybych chtěla rodit v té druhé tak by mě převezli, tam berou rodičky až od ukončeného 36tt

Aliisha

Aliisha, 31. 1. 2018, 20.14

Rodila jsem v místě bydliště, protože to bylo nejjednodušší. Porod v pořádku, ale pobyt na pokoji hrůza děs. Sestry vůbec neporadily a byly neochotné. Asi bych si na další porod vybrala jinou porodnici.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů