Děti v kuchyni. Já chci taky, jako maminka.

zobrazeno 381×

Vloženo: 1. 8. 2016 2.10

Znáte to? Vaříte a neustále vám někdo šplhá po nohách a chce také pomáhat? Buďme rády a dopřejme to našim dětem. Připravme jim prostředí pro to, aby mohly pomáhat a aby viděly všechno, co chtějí.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 23. 12. 2021, 23.42

Mně osobně to nevadí, když mi chce dcera pomáhat, na to jsme jí koupili učící věž.

IvčaSemi, 26. 12. 2021, 20.47

Je mezi těma učícíma věžičkama nějaký zásadní rozdíl a je jedno odkud ji objednám ?

Olla, 28. 12. 2021, 7.58

Jedno to podle mě úplně není. Je potřeba koukat na kvalitu a bezpečnost. My máme tu od MonBaby od výrobce Craffox. Líbila se mi hlavně kvůli tomu, že neslouží jen jako učící věž, ale když se rozloží, tak má dítě stoleček se židličkou a ještě je na zadní straně tabule na malování křídou, takže za mě to byl super kup a využíváme ji maximálně.

Olla, 28. 12. 2021, 7.59

Jedno to podle mě úplně není. Je potřeba koukat na kvalitu a bezpečnost. My máme tu od MonBaby od výrobce Craffox. Líbila se mi hlavně kvůli tomu, že neslouží jen jako učící věž, ale když se rozloží, tak má dítě stoleček se židličkou a ještě je na zadní straně tabule na malování křídou, takže za mě to byl super kup a využíváme ji maximálně.

Lucie84, 19. 6. 2021, 9.24

Ahoj mám téměř 2,5 Honzíka a 16 měsíční Terku.Honzík mi pomáhá už od dvou let(umý vání brambor,vykrajování a míchání) .Nedávno začala chtít i dcerka😮😪 donedávna se jen dívala a nebo si hrála s těstem(i když spíš papala) Honzík začal s obalováním ve strouhance už mu to fakt jde tak jsem zapojila i Terku na obalení sýru v mouce sice to po nich(hlavně po Terce) opravuji ale tak rychle uvařeno jsem dlouho neměla mezitím jsem dělala i něco jiného.Za to kuchyň jak po výbuchu😁😀😅 ale děti spokojený šli se hned koupat a já uklízet

kluci mi u vaření pomáhají

Minnie, 3. 1. 2021, 19.06

Naše děti moc rády pomáhají, s vařením, pečením, mícháním...

naseivanka, 28. 10. 2020, 18.59

Někdy když vařím třeba koláč nebo nějakou buchtu na nedělní ráno, jsem ráda, že mám ratolesti u sebe. Pak jsou ale také dny, kdy nemohu v kuchyni vystát ani sama sebe. Natož abych se zabývala tím, jestli mi tam budou děti k něčemu. Naposledy jsem musela kvůli Anežce objednat novou skříňku z https://www.hmnabytek.cz/kuchyne/ Potřela ji totiž lepidlem.

vivianr, 4. 12. 2019, 18.11

O víkendu jsme dělali perníčky a našeho čtyřletého to kupodivu bavilo a i hezky vykrajoval

editak, 4. 12. 2019, 17.50

my akorát pečeme - vykrajujeme, válíme a tak..jinak nic moc zatím

Teryk92, 4. 12. 2019, 16.33

Jo děti v kuchyni jsou zatím peklo

Romanka40, 4. 12. 2019, 15.42

Ted mame obdobi: ja taky, skusit... a ja z toho silim 😂

kamila.336, 25. 2. 2019, 13.53

My hledame zrovna na realikzaci kuchyne nejakou firmu nemate nekdo nejake doporuceni diky?

michaelanavrc, 26. 2. 2019, 9.17

Ano mam, mrkni na interiery4u jsou teda z Prahy, tak snad se trefim do destinace, udelaji navrh a i pak naslednou celou realizaci te kuchyne. Jsme moc spokojeni

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů