Co zabalit s sebou do porodnice?

zobrazeno 33×

Vloženo: 27. 8. 2015 12.31

...nejprve si udělejte seznam

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

petrao, 3. 7. 2016, 18.28

To vlastní jídlo je hodně důležité z nemocniční stravy je mi nevolno už při pomyšlení

dasza, 8. 6. 2016, 13.36

Staci rucnik.vlozky.klahotky.a hyg.potreby...

ladyveru, 8. 6. 2016, 13.12

Za mě ještě vlhceny toaletní papír s dubovou kůrou, po porodu neodmyslitelný pomocník a bez něj si to nedokážu představit

gosa22, 7. 6. 2016, 20.59

Já bych doporučila místo síťovaných kalhotek ty poporodní z buničiny či co to je, jsou pohodlnější, pratelné, balení obsahuje 5 ks a stojí do 200 Kč, mají různé velikosti, síťovky se často nepříjemně zarývají a tlačí, tyto lze využít dobře i císaři, dobře drží vložky a jelikož jsem rodila obě děti v létě, můžu potvrdit, že se v nich nezapaříte

kajca, 6. 6. 2016, 13.21

U nás si trebalo brat úplne vsetko,aj toaletny papier,lyzicu,nozik,vidlicku,nocné kosele.Mne sa velmi osvedcili jednorazové podlozky na prebalovanie(pod seba).

petrao, 3. 7. 2016, 18.30

až tak? i vlastní příbor? no někdy lepší než hliníkový erární

kajca, 3. 7. 2016, 19.49

Áno,u nás to bolo bohuzial tak ale inak som tam bola spokojná.Pre deticky dávali balík od Hipp,takze sa to kompenzovalo.

petrao, 3. 7. 2016, 21.17

tak to je příjemná kompenzace, to bych si taky klidně vlastní příbor přinesla

rodinka, 6. 6. 2016, 8.47

Pekne napsane:-)

Peta Johansson, 29. 5. 2016, 3.04

Ja bych připsala hromadu jidla. Tím, že kojite dnem i nocí a pořád vás ruší vlastní dítě,deti na pokoji nebo po ránu armáda doktorů,sester,uklizecek, je strašná spotřeba energie a od 17-9 hodin není žádné jídlo. Taky hromadu pyžamek a vložek s co nejmaximalnejsi savostí, první den po porodu pomáhaly jen nemocniční zlute "plachty".

skřítek, 30. 5. 2016, 14.21

Souhlas, jídlo v porodnici bylo nechutné. Absolutně nevhodné pro vyčerpaný organismus maminek co mají ještě kojit. Knedlíky, omáčky, knedlíky, omáčky. Zelenina, ryby nebo cokoliv nutričně přínosného bylo nemyslitelné. Ještě, že jsem neměla absolutně na nic chuť, jinak bych tam pošla hlady. A to nejsem nijak rozmazlená...

Katka, 8. 6. 2016, 17.09

A to já jsem byla ráda, že nemusím nic vařit ;o) Akorát jsem nepochopila, proč pomeranče od rodiny ne a k obědu byl pomeranč ;o))

ppetaa27, 28. 5. 2016, 20.15

Presto, ze ctu casto a rada, tak jsem v porodnici na knizku nesahla. Byla jsem z toho porodu tak hotova, ze jsem se nedokazala na nic soustredit a jen jsem si ten porod premitala nazpet a kochala se miminkem urcite gumovy pantofle, protoze mi do nich vytekla vsechna plodovka a kosile jsem taky mela nemocnicni, protoze jsem je mela kazdou chvili spinavy. No, do dalsiho porodu jsem uz ponaucena a nebudu s sebou brat tolik zbytecnosti

EliškaVr, 21. 11. 2015, 13.00

Pékné, snad ještě seznam jednou využijeme

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 22.03

Líh na pupík jsme dostali, dokonce i pár plen. Jednorázové kalhotky a vložky také. Knížku jsem s sebou neměla, ale dostala jsem box se vzorky pro miminko a tam byla knížka o vývoji miminka a starý výtisk Maminky, tak to mi ke čtení stačilo

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight