Co dělat, když dítě nechce jíst?

zobrazeno 397×

Vloženo: 24. 9. 2016 1.40

Rozhovor s výživovou a laktační poradkyní Mgr. Evou Janouškovou o tom, jak pomoci našim nejmenším ke správným stravovacím návykům. Co dělat, když dítě nechce jíst a jaké mohou být příčiny? Jakým potravinám se vyhnout?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 15. 1. 2021, 20.13

Prostřední dcera byla nejedlík. Vlastně doteď je, i když co je ve školce a vidí ostatní děti, tak začala jíst víc. Ale už je hlídaná na endokrinologii, dělali krevní testy proč nejí, nic se nezjistilo. Prý je to asi geneticky (mamka i tchyně malá postava). Je nejmenší ze třídy, v 5,5 letech má sotva 15 kilo...

tak toto znám u třetího syna,bohužel nic nezabírá,jsem ráda,když něco málo do sebe dostane.

lucie25987, 31. 7. 2019, 21.13

Syn je ještě malý, takže to u něho vůbec neřeším. Horší je to se mnou. Já si svoji váhu musím hlídat. Potřebuju hodně zhubnout s čímž mi pomáhá ketodieta https://www.ketofit.cz/proteinova-keto-dieta . Už začínám vidět pokrok, tak snad se brzy dostanu na váhu, jakou chci.

dasza, 26. 4. 2019, 14.45

Jeden ji vše a furt. Druhá nežere nic..neřeším.hlad je lék a jednoho dne se naji a začne jíst .

Žofinka

Žofinka, 21. 6. 2018, 14.46

Tak u nás ani jedno, když nepočítám prvotní boje

Zdeňka S., 27. 5. 2018, 7.23

Tohle byl strašný problém u synovce, dostat to něj vůbec něco se rovnalo zázraku a i teď v 6 letech je strašně vybíravý. Zato dcera za sní všechno na co přijde

vendy.z, 7. 12. 2017, 19.12

nejhorší je pořád vymýšlet svačinky do školy

mckvak, 8. 7. 2017, 6.37

Jeste ze tohle nemusime resit, mala je jedlik a az na vyjimky spapa skoro vsechno

martinazab, 30. 5. 2017, 11.15

My mame doma tiez nejedaa a odkedy chodi do skolky je to este horsie.

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 9.32

u nás se chutě mění, a to docela razantně, zrovna včera si pochutnával na červeném kysaném zelí, které v životě nechtěl sníst a chtěl ještě přidat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů